Aktüel Ürünler

BİM Aktüel Ürünler Katalogu – 1 Haziran 2021

BİM AKTÜEL SALI KATALOGLARI YENİ HAFTA FIRSATLARIYLA İNDİRİM LİSTELERİ AÇIKLANDI. BİM 1 HAZİRAN 2021 AKTÜEL ÜRÜN KATALOGLARINDA SALI GÜNÜ GELECEK FIRSAT ÜRÜNLERİ TEK SAYFALIK İNDİRİM BROŞÜRÜYLE GELİYOR. DETAYLAR BURADA:

Bim 1 Haziran 2021 aktüel ürün kataloglarında ortaya çıkan fırsatların en detaylı incelemesini sizlerle buluşturuyoruz. Önemli indirim oranları ve kampanyalı ürünler sunan Bim aktüel salı kataloğunda mangal ürünleri teması var. Fırsatların tamamını anlattığımız bu incelemede haftanın önerilerine daha yakından bakarak tüm detaylara vakıf olmaya sizleri davet ediyoruz. Başlıyoruz:

Bim aktüel 1 Haziran 2021 kataloğunda bu hafta Salı gününden itibaren tek sayfadan oluşan güzel bir indirim sayfası sizlerle olacak. İçerisinde “Mangal Ürünleri” temalı ürünlerin yer aldığı aktüel katalog sayfasında fiyatlar çok makul görünüyor. Kömürden soslara kadar mangalda ihtiyacınız olan tüm gıda ürünlerini uygun fiyata sunmaya çalışan Bim mağazaları için fırsatlar gayet güzel görünüyor. Peki ürünler neler olacak?

Kısaca ürünler hakkında 1 Haziran Bim aktüel değerlendirmesi yapmak isteriz. İlk ürünlerde çeşitli et ürünleri yer alıyor görünüyor. Ayrıca mangal kömürü de unutulmuyor. bununa birlikte gazlı içecekler ve ayranda da indirim sunulmuş görünüyor. Baharatlar, kahve, harçlar da bu haftanın Bim aktüel salı fırsatları arasına giren ürün grupları olarak dikkat çekiyor.

Bim, her salı olduğu gibi bu salı gününde de gıda ürünleri başta olmak üzere pek çok farklı alanda fırsat sunuyor. Her ne kadar tek sayfalık katalog sunulsa da 30’dan fazla aktüel ürün Bim mağazalarında 1 Haziran itibarıyla satış bekliyor. Et ürünlerine kısaca değinelim.

Torku Evlik Dana Sucuk 500 gr seçeneğiyle bu hafta Bim’de yer alıyor. Ayrıca Emin markalı ürünlerde de indirimler var. Dana-Kuzu İnegöl Köfte, Emin Dana-Kuzu Izgara Köfte, satır köfte ve kuru köfte bu seçenekleri oluştururken steak burgerde de indirim 1 Haziran’da geliyor.

Köfte demişken; Mutfağım Dana Hamburger Köftesi de haftanın aktüel kataloglarında yer ediniyor. Bir başka üründe ise Mangal Kömürü sunan mağazada zeytin ve ayran da unutulmuyor. Kısacası mangal denilince akıllara gelen tüm gıda detayları Bim 1 haziran 2021 salı kataloğunda yer alıyor.

Sizler için derlediğimiz ve özenle listelediğimiz Bim fırsatlarını aktaralım. Son olarak listeler, ürünler ve kataloglar için resmi adres bim.com.tr’yi ziyaret etmeyi de ihmal etmeyin. Katalog inceleme haberimiz bu kadar, sağlıklı günler dileriz.