Gündem

Beren Saat’in bu sahneleri çok konuşulmuştu! Kenan Doğulu…

‘Atiye’ dizisi ilk sezonuyla sosyal medyayı salladı. Beren Saat’in sahnelerine eşi Kenan Doğulu ne dedi, ne yorum yaptı merak konusu haline geldi.. Beren Saat Atiye dizisi sahnesi ile ilgili Kenan Doğulu bir paylaşım yaptı.

Başrollerini Beren Saat, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı Netflix’in ikinci Türki dizisi ‘Atiye’, geçtiğimiz gün yayınlanan ilk sezonuyla bomba etkisi yarattı.

Beren Saat’in, İstanbullu bir ressamı canlandırdığı internet dizisi ‘Atiye’nin ilk sezonu daha ikinci günden sosyal medyayı salladı.

Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressam olan ‘Atiye’nin (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesini anlatan diziye yorum yağdı.

‘Atiye’nin ilk sezonu platformdaki yerini alır almaz Türkiye’de birçok kişi tarafından izlendi. İzleyiciler yorumlarını sosyal medya üzerinden paylaştı.

Herkes dizinin ne kadar akıcı olduğundan bahsederken,oyuncuların performanslarına da övgü dolu sözler geldi. İşte o yorumlardan bazıları:

BU DETAY HERKESİ GÜLDÜRDÜ

Dizinin bir sahnesinde 23 yıl önceye gidildi. Bu sahnede cesedin üzerini örterken kullanılan gazetenin günümüze ait olması, izleyenleri güldürdü.

SEVİŞME SAHNELERİ ÇOK KONUŞULDU

35 yaşındaki Beren Saat’in, Metin Akdülger’in ilk bölümdeki sevişme sahneleri çok konuşuldu.

‘Atiye’de olay yaratan bir diğer sevişme sahnesi ise Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger arasında yaşandı. Dizide Atiye’nin deli dolu kardeşi ‘Cansu’ karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkan Melisa Şenolsun, ablası Atiye’nin nişanlısıyla birlikte oldu.

Netflix platformunda yayınlanan ‘Atiye”nin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

KENAN DOĞULU’DAN EŞİNE YORUM

‘Atiye’ dizisinin ilk bölümüne Beren Saat ile Metin Akdülger’in sevişme sahneleri damga vururken, Kenan Doğulu’dan eşi Beren Saat’a destek mesajı geldi.

Sevişme sahneleri hakkında ne düşündüğü merak konusu olan Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu, Instagram hesabının hikaye bölümünden dizinin afişini paylaşıp, “Heyecanla beklediğimiz ‘Atiye’ yayında” yorumunu yaptı.