Gündem

Acun Ilıcalı: İnşallah batmayız!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, online gerçekleştirilen ‘Brand Week Istanbul’da katılımcılara tecrübelerini aktardı.
Acun Ilıcalı, 2021 yılında yayın hayatına başlayacak olan dijital platformu ‘Exxen’ hakkında konuştu.

Ünlü televizyoncu, yeni kurduğu Exxen adlı dijital platform hakkında şunları söyledi: “Exxen benim hayallerimi hayata geçirebileceğim bir platform. Televizyonda istediklerimizi yapamıyoruz. Bunun sebebi reklam kuralları.

Exxen başka bir dünya. Her şeyi yapabilirsin. Süre sıkıntısı da yok. Çok iyi isimlerle anlaştık. Dünya markalarıyla mücadele edeceğiz. Büyük bir risk aldık, inşallah batmayız.”

‘8 ya da 10 bölüm olacak’

İbrahim Büyükak, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, ‘Exxen’ platformunda yayınlanacak bir dizi projesi yazdığını açıklamıştı.

37 yaşındaki oyuncu, “Aralık ayı gibi sete gireceğiz ve ocak sonu gibi yayınlanmaya başlayacak. Sekiz ya da 10 bölümlük bir proje olacak. Bursa’daki hayatımla ve ailemle ilgili, komedi-dram türünde bir iş” demişti.

Özgü Namal sürprizi

‘Exxen’de yer alacak içerikler arasında, uzun süredir ekranlardan uzak olan ve geçtiğimiz hafta eşini kaybederek büyük bir acı yaşayan Özgü Namal’ın projesi dikkat çekmişti.

Milliyet gazetesinden Sina Koloğlu, geçtiğimiz ay “Yerli ve Milli Platform” başlıklı yazısında, “Dikkatimi çeken Özgü Namal oldu. 2013 yılında bırakmıştı. Çok yeni eşini kaybetti. Büyük bir acı. Listeye bakınca büyük sürpriz olarak bu işi gördüm. ‘Daha bu için buzdağının görünen yüzü’ dediler” ifadelerini kullanmıştı.