Aktüel Ürünler

24 Haziran’a kadar satılacak aktüel ürünler

ŞOK 18 HAZİRAN 2021 KATALOĞUNDA BEKLENEN FIRSATLAR NİHAYET GELİYOR. ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU KATALOĞUNDA BULUNAN VE TEK SAYFADAN MEYDANA GELEN İNDİRİMLER LİSTESİNİ BURADA ANLATIYORUZ. İŞTE ŞOK BU HAFTA SONU KATALOĞU:

ŞOK 18 Haziran 2021 aktüel kataloglarında bulunan tek sayfadan meydana gelmiş indirim listeleri yayınlandı. Bu haftanın indirim listelerinde pek çok yeni ürün bulunmakla birlikte 18 parça aktüel ürün Şok Market tarafından sunulmuş. Ürünler hakkında değerlendirmeler, kullanıcı yorumları, aktüel ürün tablosu ve görselleriyle en detaylı aktüel inceleme burada!

Şok 18 Haziran 2021 günü başlayıp 24 Haziran 2021 gününe dek sürecek indirimlerde harika fırsatlar ve kampanyalar var. Şok aktüel hafta sonu kataloğunun bu cuma başlayacağını hatırlatarak fırsatları ele alalım. İlk üründe Axen marklaı TV’yi ele almakta fayda var. 2999,00 Tl’den sunulan fiyatı 50” dev ekranıyla Full HD android smart tv oluşu fiyatı ve özelliklerini yine ön plana çıkartıyor. 4 çekirdekli işlemcisiyle hızlı bir TV olan bu ürün dahili uydu alıcısına da sahip.

Haftanın en dikkat çeken diğer bir ürününde Alcatel 1T 10” tablet yer alıyor.889,00 TL fiyata sahip ürünü Alcatel 1T 7” tablet 549,00 TL fiyatıyla takip ediyor. Her iki ürünü de hem Şok hem de Cepte Şok üzerinden alabiliyorsunuz! Yine kapış kapış kapışılacağını bildiğimiz Blitz kablosuz masaj tabancası 199,00 TL’den 6 taksit avantajına sahip olarak satılıyor. 2 yıl garantili olan bu ürünü ise Motorola kablolu kulaklık Plse takip ediyor.

Şok aktüel 18 Haziran 2021 kataloğunda elektronik ürünlerin yanı sıra tekstil ürünleri de yer alıyor. Deri kemer, kartlık, pantolon ve ayakkabılar Şok hafta sonu kataloğuna geliyor. Sayfada ayrıca muhteşem bir saç ve sakal kesme makinesi bulunuyor.

Braun markalı bu ürünün modeli ise BT3222 olarak sunuluyor. Son ürün grubunda ise 25 Tl ve üzeri alışverişlerde geçerli fiyatlara sahip 3 farklı büyük indirim bulunuyor. Bunu da Aktüel tabloda detaylıca anlattık. İşte haftanın 18 HAZİRAN 2021 Şok aktüel ürün kataloğu! Yeni haftada görüşmek üzere, bol indirimli günler.(kaynak:sokmarket. com .tr)

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 25 Haziran 2021

BİM 25 HAZİRAN 2021 KATALOĞUNDA NELER GELECEK, DETAYI AÇIKLANDI. BİM AKTÜEL KATALOGLARI CUMA GÜNÜ NELER SUNACAK? BİM AKTÜELLERİ HAKKINDA 25 HAZİRAN 1 TEMMUZ KATALOĞU HAKKINDA DETAYLI BİLGİYİ BURADA BULABİLİRSİNİZ.

Bim 25 haziran 2021 aktüelleri nihayet yayınlandı. En yeni ürünlerde en yeni fiyatlar ve kaliteli indirimler sizlerle buluşmaya başladı. 3 sayfadan oluşan kataloglarda 69 parça farklı ürün sizlerle olacak.

Hazırladığımız inceleme sayfasında tekli ürün görselleri ve incelemeleri, orijinal katlaoglar ve aktüel tablo yer almaktadır. Ayrıca haftaya damgasını vuracak olan bazı aktüel ürünleri de ek olarak incelemekteyiz.

İşte merakla beklenen Bim aktüel 25 Haziran 2021 katalogları:

25 Haziran 2021 Bim aktüelleri arasında dikkat çeken ürünleri ele aldığımız bölüme hoşgeldiniz. Burada ilk ürün olarak Dijitsu’dan gelen su sebilini kısaca anlatacağız. Ürün fiyatı itibarıyla oldukça başarılı ve 505w gücünde olması da avantaj. Taksit avantajı da buluanan ürünü kaçırmamakta fayda var.

Diğer bir üründe Dijitsu mikrodalga fırın sizlerle olacak. 20 litre hacimli olan bu fırın paslanmaz çelikten imal edilmiş. Çocuk kilidi ve dokunmatik ekranı olan ürün ayrıca taksit avantajı da sunuyor. Katlanır masa arayanlara da müjde Bİm’den gelmiş.

Desenli katlanır masa ürünü bim aktüel kataloglarında 25 haziran itibarıyla indirime giriyor. Pizza temalı ürünlerde harika fiyatlar sunacak olan Bim aktüel kataloglarında ayrıca züccaciye ürünleri de yer alacak. Lav markasına da yer verilen kataloglar ek olarak tek fiyatlı plastik ürünleri 4,50 TL’den satacak.

Bim aktüel katalogları 25 haziran 2021 cuma fırsatlarında beyaz eşya ürünleri de damga vuracak.

Keysmart markasıyla gelen nofrost buzdolabı, 8kg çamaşır makinesi ve Simfer 6 çekmeceli derin dondurucu bu hafta Bim’de satılacak.

Dijitsu’dan vantilatör, Stanley’den termos ve Fakir’den saç kurutma makinesiyle devam edecek ürünlerde mini el fanı, baskül, boyun masaj aleti, haşere öldürücü ve 4 kapaklı çekmeceli dolap da yer alacak.

Lateks taban halısı, esnek saplı mop, çamaşır seleleri de Bim 25 haziran 2021 cuma kataloğunda yer alacak.

Bim aktüelleri 25 Haziran 2021 fırsatlarında tekstil ürünleri de yer alacak.

Polo yaka elbiseler, pijama takımları, mayolar, şapkalar, günlük ayakkabılar, fileli şortlar ve terlikler bu hafta sizlerle olacak.

Çocuklar için ise Pilsan’dan salıncak başta olmak üzere çok sayıda oyuncak indirime girecek. Dahası ve fazlasının da yer aldığı Bim 25 haziran 2021 katalogları çok yakında sizlerle olacak. Takipte kalınız.