Aktüel Ürünler

23 Haziran 2021 tarihli Aktüel ürünler ve indirimler kataloğu

ŞOK 23 HAZİRAN 2021 KATALOĞUNDA FIRSATLAR BAŞLIYOR. ŞOK AKTÜEL İNDİRİMLERİ ARASINDA MERAKLA BEKLENEN PEK ÇOK ÖNEMLİ FIRSAT SUNAN MARKET İNTERNETTE İLK KEZ İLE İNCELEMEYE GİRİYOR. İŞTE YENİ FIRSATLAR:

A101 aktüel 23 haziran 2021 kataloğunda merak edilenler açıklandı.

İçerisinde klimadan ev tekstiline, elektronik üründen gıdaya kadar pek çok indirim ve fırsat bulunan Şok 23 Haziran 2021 kataloğu haftaya damga vuracak. Merak edilen tüm detayları sizler için anlatıyoruz. İşte fırsatlar listesi, kataloğu ve tüm indirimleriyle 23 haziran 2021 Şok indirimleri:

23 Haziran 2021 Şok kataloğunda beklenen oldu. Uzun süredir gelmeyen bazı ürünler nihayet Şok kataloglarında yeniden yer almaya başladı. Özellikle klima ürünlerini yoğun bir şekilde bekleyen Şok müşteri kitlesine müjdeli haber geldi.

Bunun yanında elektronik ürünlerde de harika fırsatlar sunan Şok’ta ev tekstili ürünleri de unutulmadı. Lafı çok fazla uzatmadan merakla beklenen katalogların tamamını detaylıca inceleyelim. İşte öne çıkan fırsatlarla Şok 23 Haziran 2021 indirimleri…

İlk olarak sunulan klimalara bakalım. Şok aktüel önemli ürünler sunuyor. Altus ALK 1230 A++ 12000 BTU inverter duvar tipi klima 3 yıl Arçelik servis güvencesi ve garantisiyle montaj dahi fiyatıyla geliyor.

Ürün hem Şok hem de Cepte Şok’ta satılacak olup kargoyla ücretsiz teslimat avantajına sahip. 700 adet stok ile gelmesi beklenen bu ürün jet soğutma ayarına da sahip. Benzer şekilde bir diğer klima ise Dolce Vita’dan geliyor.

A++ 18.000 BTU inverter klima (MD) ürünü LCD uzaktan kumandası ve montaj dahil fiyatıyla kaçmaz. 2 yıl garantiye sahip ürün yine hem Şok hem de Cepte Şok ile alınabiliyor. Kaçırılmaması gereken önemli fırsatlar Şok ile gelmeye devam ediyor.

Şok aktüel kataloğu 23 Haziran 2021 indirimlerinde Philps’ten gelen 32PHS5505 modelli 32” ekrana sahip Led HD Tv çok uygun fiyatla satılıyor.

Bu ürünlerin pek çoğu hem Şok hem Cepte Şok satın alma seçenekleri olduğundan ayrıca belirtmeden incelemelerimizi aktarıyoruz.

Bu ürünleri satın almak için 23 Haziran 2021 ile 29 Haziran 2021 tarihleri arasında stoklar izin verdiğince gerek Şok MARKET ile doğrudan gerekse CEPTE ŞOK uygulamasından bu satın almaları gerçekleştirebilirsiniz. Gelelim 23 Haziran Şok kataloğuna…

Singer markalı dikiş makinesi 2 yıl garantisiyle bu hafta Şok’a geliyor.

Mobilya ürünlerinde ikili koltuk, 5 katlı metal kitaplık ve lüx çalışma masası sizlerle oluyor. Esse’den gelen ütüyü de es geçmemek gerekiyor.

Çocuklar için ise Pilsan’dan gelen Champion 12V akülü uzaktan kumandalı araba kaçmaz görünüyor.

Dahası ve fazlasının neler olduğunu sokmarket. com. tr’den öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Yeni incelemelerde buluşana dek, indirimli günler dileriz.(kaynak:sokmarket)