Aktüel Ürünler

22 Haziran’a Kadar Satılacak Aktüel Ürünler

ŞOK 16 HAZİRAN 2021 KATALOĞUNDA FIRSATLAR ÇARŞAMBA BAŞLAR. ŞOK AKTÜEL KATALOĞUNDA ÜRÜNLERİN LİSTESİ, FIRSATLARIN VE KAMPANYALARIN TAMAMINI SİZLER İÇİN İNCELİYORUZ. İŞTE ŞOK BU HAFTA FIRSATLARI:

Şok 16 haziran 2021 aktüel kataloğunda üç sayfadan oluşan broşürler yayınlandı.

İçerisinde 55 parça ürün bulunan Şok aktüel kataloğunda hem Aman Kaçırma hem de Yeter de Artar indirimleri bulunuyor.

Ürün listeleri, en net kataloglar ve incelemeleri, detaylı analizler için 16 haziran 2021 şok fırsat detaylarını deneyimlemeye devam edin!

Şok 16 haziran kataloglarıyla gelecek olan ve gerek Cepte Şok gerekse Şok Market raflarında yer alacak olan fırsat ürünleri resmen açıklandı.

Şok tarafından el broşürleri dağıtılmaya başlanan kaaloglarda 2 aktüel sayfa yer almakta… Ayrıca 1 de gıda-temizlik fırsatları sayfası var.

İlk ürün sayfası olarak aktüel ürün sayfasını anlatalım. 16 haziran çarşamba günü ilk olarak Kobalt oturma grubu ürünü sizleri karşılıyor. 2 yıl garantili olan ürün ücretsiz kargoyla teslimat avantajıyla satılıyor.

Ayrıca dikkat çeken bir diğer ürün 3 kişilik salıncak oluyor. Rattan desenli masa, sandalye sehpalar da bu haftanın kaçırılmaması gereken indirimli ürünlerinden oluyor.

Şok aktüel 16 haziran indirimlerinde bir başka ücretsiz kargoyla teslimat avantajı bulunan üründe Amboss aquamarine çatal kaşık bıçak seti sizlerle buluşuyor.

2 yıl garantili olan ürün kaçmaz. Buna ek olarak katlanır yatak, çaydanlıklar ve züccaciye ürünleri için ayrı bir paragraf açmak gerek…

Şok aktüel 16 haziran 2021 kataloğunda iki sayfada önemli fırsatlar yer almakta… Ancak diğer sayfada da birbirinden leziz atıştırmalıklar uygun fiyatıyla satılıyor.

Ülker markalı olmak üzere pek çok ürün bu Çarşamba Şok’a geliyor. Ek olarak Bingo’dan toz deterjan, Fairy 72li tablet gibi ürünlerde fırsat yer alıyor.

Mutfak gereçlerinde de indirimler var

Tava çeşitleri ve çatal kaşık bıçak takımı dikkat çekiyor.

Son grupta ise efsaneleşen 25 TL üzeri alışverişlerde geçerli indirim kampanyasına sıvı bulaşık deterjanı ile fermente sucuk damgasını vuruyor.

Dahası, fazlası ve nicesi için sokmarket.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.(Kaynak:Sokmarket.com.tr)