Gündem

16 Temmuz koronavirüs tablosu!

Sağlık Bakanlığı tarafından 16 Temmuz koronavirüs tablosu, vaka, hasta, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı.

Türkiye’de son 24 saatte 229 bin 582 Kovid-19 testi yapıldı, 6 bin 918 kişinin testi pozitif çıktı, 35 kişi hayatını kaybetti.

Günün tablosunu sosyal medya hesabından değerlendiren Bakan Koca, ”Balıkesir bayramı bayram gibi kutlamayı hak etti. Balıkesir artık mavi kategoride. Bayramdan önce en az bir doz aşımızı olarak mücadelede yerimizi alalım. ” ifadelerini kullandı.

BİM Aktüel Ürünler Kataloğu – 23 Temmuz 2021

Bim 23 Temmuz 2021 kataloğunda fırsatlar camlarda ve el ilanlarında ortaya çıktı. Gelecek haftanın cuma kataloğunda yer alan önemli ürünlerde tekstilden elektroniğe pek çok yeni fırsat var.

Akıllara kazınan bu hafta Bime ne gelecek sorusunun en doğru yanıtı için fırsat incelemelerini okumaya devam edin.

23 Temmuz 2021 Bim kataloğunda yer alan ve insanların ilgisini çeken fırsat listeleri ortaya çıktı. Tahmin olmayan, gerçek, gelecek olan ve doğru ürünlere ait incelememizde ilk detay elektronik kişisel bakım ürünlerinden geliyor.

Kalitesiyle memnun eden Braun yine ve yeniden Bim aktüel kataloglarında yer ediniyor. Braun Erkek Bakım Seti uygun fiyatıyla sizlerle oluyor. Diğer indirimli üründe Polosmart Desenli Smart Tartı yer alırken ayrıca Heifer Saç Kurutma Makinesi de sizlerle buluşuyor.

Aktüel ürünler arasında Schwartz Favori, Kulak ve Burun Kılı Düzeltme Seti de sunan Bim sonraki ürünlerinde tekstil ürünleri ile devam ediyor. İçerisinde pijama takımlarından bornoza, pikeden şapkaya pek çok tekstil ürünü yer alıyor.

Ürün listesiyle alakalı detayları aktüel tabloda verdiğimizden dolayı burada paylaşmasak da öne çıkan ürünlere ait önemli detayları anlatmaya devam ediyoruz. Örneğin metal banyo ve mutfak organizeri bu hafta Bim’e geliyor.

Tekstil ürünleri arasında bulunan kampanyalarda da büyük indirimler sunan Bim’de ikinci sayfada da tekstil ürünlerinin yanı sıra oyuncaklar bulunuyor. Şimdi ikinci Bim 23 Temmuz sayfasıyla detaylara bakmaya devam edelim.

BİM 23 Temmuz 2021 aktüelleri arasında boy gösterecek olan ikinci sayfa yayınlandı.

İçerisinde çocuklara özel ürünler sunan sayfada yetişkinlere ait ürün bulunmuyor.

10 farklı üründe tekstil 16 farklı üründe ise oyuncak sunan Bim mağazaları ilk üründe Kız Çocuk Nakışlı Elbise ve Kız – Erkek Çocuk Şort Tişört Takımı sunan Bimde cuma günü çok renkli geçecek.

Çocuklarınız için dayanılmaz derecede indirimli ve güzel ürünler sunan Bim diğer ürünleri şöyle ifade ediyor: Çocuk Polo Yaka Tişört ve Erkek Çocuk Tişört bu hafta indirime giriyor.

Kız çocuk Çantada da indirim sunan Bim ayrıca Kız Çocuk Pullu Çanta da satıyor. Haftanın en çok konuşulacak ürünlerinin diğerinde Çocuk Güneş Gözlüğü, Çocuk Sandalet yer alıyor.

Yazlık şapkalar, tokalı terlikler vetül etek gibi ürünler Bim aktüel kataloglarında yer alıyor.

Haftanın sevilen ürünleri arasında Kız – Erkek Çocuk Yazlık Şapka ve Tokalı Terlik de uygun fiyatlı olarak gelecek. Oyuncaklarda ne var?

Bim 23 Temmuz 2021 kataloğunda oyuncak ürünlerinde en dikkat çekici ürün kuşkusuz Pilsan Pars 6V Akülü ATV! Diğer ürünlerde ilk bisikletim, oyucaklar yr alıyor. Dahası, fazlası ve tamamı için bim. com. tr adresini ziyaret ediniz.