Aktüel Ürünler

11-15 Aralık Tarihli Aktüel Ürünleri ve İndirimleri

Şok 12 Aralık cumartesi indirimli ürünleri belli oldu. Şok indirimli ürünleri 11-12-13-14-15 Aralık tarihlerinde geçerli olacak.

Şok’un hafta sonuna özel hazırladığı aktüel ürünler kataloğunda çeşitli elektrikli aletler çocuk oyuncakları ev tekstil ürünleri ve televizyon modelleri yer alıyor.

Bu yazımızda şok hafta sonu aktüel ürünler kataloğundaki ürünleri ele alacağız.

Şok Aralık 2020 Aktüel ürünleri kataloğu tek sayfadan oluşuyor. Sayfanın en üstünde üç televizyon modeli dikkat çekiyor. Philips indirimli televizyon modellerini tek tek inceleyelim.

Şok’ta satılan televizyon modelleri

Philips 126 ekran 50 inç uydu alıcılı 4K LED smart TV bu hafta şok marketlerde satılacak. Ultra çözünürlüğe sahip olan bu televizyon 3 HDMI 2 USB girişine sahip. Philips 4K ultra HD çözünürlüğe sahip bu ürüne 2 yıl Garanti veriyor. Ayrıca ürünün ücretsiz teslimat ve kurulumu da var. 4299 liraya satılacak bu ürünü 6 taksitle alabilme imkanına da sahipsiniz.

Şok televizyon modelleri arasında ikinci sırada yer alan ürün Philips 55 inç uydu alıcılı 4K LED smart TV. bu televizyon modeli dahili Alexa desteğine sahip ayrıca ambilight özelliği de bu televizyonda mevcut. Şok televizyon fiyatı olarak 5899 tl belirlemiş. Yine bu modelin de 2 yıl Philips Türkiye garantisi mevcut.

Şok televizyon modellerinde 3 sırada yer alan modele geçelim. Philips 65 inç uydu alıcılı 4K LED smart TV. Bu televizyon modeli de oldukça Üstün özelliklere sahip. Ambilight özelliği dahili Alexa desteği 4K çözünürlük ve USB girişleri bu televizyonda da mevcut. 7399 liralık fiyat etiketi ile Şok marketlerinde satılacak olan Philips uydu alıcılı televizyon modeli ücretsiz kurulum ve teslimat seçeneğine sahip.

Şok’ta satılan elektrikli süpürge modeli

Şok elektrikli süpürge de bu hafta satışta. Simbo torbasız süpürge modeli şok marketlerinde satılacak. 3,5 litrelik toz haznesi olan yüksek emiş gücüne sahip bu makinanın etiket fiyatı 379 lira.

Silvercrest el dikiş makinesi evde çok işinize yarayacak. Sadece pille çalışan bu dikiş makinası ile kot, yün ve deri dikimi gerçekleştirebilirsiniz. Kutu içerisinden makara, iğneler, iplik geçirici ve makara pimi de çıkıyor. 2 yıl garantisi bulunan bu ürün Şok aktüel ürünü olarak 11 Aralık tarihinden itibaren 49,95 TL’ye satılacak.

Kışın çok zor konulardan birisi yıkanan çamaşırları kurutmaktır. Bunun için Şok 11 Aralık aktüel ürünlerinde 2 güzel ürün var. Katlı kurutmalık ve petek kurutmalık modelleri her evin ihtiyacı. Katlı kurutmalık 20 metre asma kapasitesi ve kolay kullanımı ile çok işinize yarayacak. 119 liraya Şok marketlerden satın alabilirsiniz. Petek kurutmalık modeli ise 17,95 TL fiyat etiketine sahip.

Çeşitli havlu modelleri de Aralık ayı şok aktüel ürünleri arasında yer alıyor. Farklı renk seçeneklerinde olan bu havluların fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Gelelim çocuklar için olan ürünlere. Şok oyuncak modellerini inceleyelim. Şok marketlere pilsan çocuk bisikleti geliyor, fiyatı 64,90.

3 katlı otopark oyuncak modeli 49,95, balık ve ördek olta seti 17,95, metal çek bırak araba modelleri 16,95, oyuncak ütü masası 12,95.

Ayrıca 25 lira ve üzeri siparişlerinizde indirimli fiyatlara satın alabileceğiniz ürünleri de incelemenizi tavsiye ederiz.

Şok Aktüel ürünlerinin fiyatları 11-15 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Bu ürünlerin aktüel ürünler olduğunu ve bu nedenle sınırlı stoklarla şubelere geldiğini unutmayın. Almak için ne kadar acele ederseniz fırsatı yakalama şansınız o kadar artacaktır.

Şok indirimli ürünleri 11 12 13 14 15 Aralık tarihlerinde geçerli olacak
Şok indirimli ürünleri 11 12 13 14 15 Aralık tarihlerinde geçerli olacak