Aktüel Ürünler

22-26 Ocak 2021 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK 22 OCAK 2021 AKTÜEL KATALOGLARINDA HAFTA SONU FIRSATLARI GÜN YÜZÜNE ÇIKTI.

ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU KATALOGLARI KAPSAMINDA ŞOK TARAFINDAN SATILACAK OLAN KATALOGLARI İNCELEDİĞİMİZ HABERİMİZE GÖZ ATABİLİRSİNİZ.

Şok 22 Ocak 2021 aktüel kataloglarında bulunan ve pek çok kişi tarafından merakla beklenen detaylar ortaya çıktı. Şok tarafından yayınlanan kataloglarda yer alan detaylar ışığında tüm indirimlerini inceliyoruz.

Şok aktüel haftasına yakından bakmaya başlıyoruz:

Şok aktüel 22 Ocak 2021 kataloglarında yeni hafta sonu indirimleri yayınlanıyor. Şok tarafından resmen açıklanan katalogları ele alıyoruz. İlk üründen başlayarak fırsatları ele alalım.

Bu haftanın kataloglarının kaynağı olarak öncelikle www.sokmarket.com.tr’yi sizlere bildirerek detaylara kendimizce değinelim.

Fırsatların ilkinde Sinbo Cyclone Torbasız Süpürge 379 TL fiyatı ile geliyor. 890Watt gücündeki üründe 3,5 lt toz kapastiesi ifadesi yer alıyor. Öncelikle ürünü kullananlar bilir ki gayet yeterli çekiş gücüne sahip ve gündelik temizliklerde oldukça yeterli. Biz severek kullanıyoruz. Sizin de sevebileceğinizi düşünüyoruz.

Diğer üründe Süngerli Banyo Paspası 2’li 31,95 TL’den sizlerle buluşuyor. Şok market kataloglarında ayrıca El Yüz Havlusu 13,50 2’li TL’den gelirken Damla Desenli Tuvalet Fırça Seti 9,99 TL ve Yedek Temizlik Başlığı 9,99 TL olarak ayrıca Titiz Storm Temizlik Seti 69,90 TL’den satılacak.

Bu haftanın aktüel ürün şok kataloglarında Sepetli Mandal 15’li 6,99 TL ve Duş Başlığı Seti 16,95 TL’den geliyor.

Muhteşem fırsatların devamında bulunan diğer bir üründe Tüy Toplayıcı 4,99 TL’den satılıyor.

Bu hafta satılacak olan Şok katalogları arasında Plastik Elbise Askısı 6’lı 4,99 TL, Gokidy Oyuncak Ütü Masası & Ütü 14,95 TL ve Gokidy Oyuncak Temizlik Seti 14,95 TL’den ayrıca Şok’ta.

Pek çok farklı üründe indirim sunan Şok’ta Ferforje Dekoratif Ayna 59,90 TL olarak geliyor.

İki farklı üründe ayrıca Weile Şarjlı Titreşimli Yüz Temizleme Cihazı 29,95 TL ve Weile Vakumlu Siyah Nokta Temizleme Cihazı 49,95 TL’den Şok’a geliyor.

Bu cuma Şok market muhteşem ürünler getiriyor gerçekten. Fırsatların tamamı için doğru adres: www.sokmarket.com… Katalogları da ekleyelim alışverişlerinizin listelerini hazırlamanıza bir nebze katkımız olsun.