Zamanda Yolculuk Yapan Evliya Ve Türkiye Kehanetleri

Velilerin Tasavvufta yaşadığı bazı olağan üstü haller yüzlerce yıldır biliniyor. Bazı kullara Allah’ın bildirmesiyle bazı olaylar malum olabiliyor.

Gelmiş geçmiş en büyük islam müceddidlerinden olan İmam-ı Rabbani Tayy-ı mekan ile gelecekte bulunmuş ve gördüklerini 3 ciltlik bir kitap haline getirmiştir. Önümüzde ki günlere dair öyle şeyler haber vermiştir ki izleyince çok şaşıracaksınız. Ahmed El Serhendi yani diğer adıyla İmam-ı Rabbani K.S. zamanda yolculuk etmeyi başardı mı?

2000 ile 2700 yılları arasında seyahatlar ve zaman yolculuğu yaptığını belirten Rabbani bu yolculuklarını 3 önemli kitapta topladı. Elbette bahsi geçen zaman yolculuğu fiziksel değildi. Tasavvufta Tayy-ı Mekan diye bilinen ruhani bir yolculuktan bahsedilmekteydi. Bu kitaplardan iki tanesi kayıpken bir tanesi ise önemli bir sahaf ve koleksiyonerin elinde bulunuyordu.

Ahmet nedimin bu kitaba ulaşması ile 2000 – 2200 yılları arasında yaşanacak bir çok şey deşifre oldu. İstabul depremi, kanal istanbul, nükleer saldırı ve nüfusun büyük bir bölümünü yok edecek virüs salgını. Rabbani bu önemli kitapta deprem tahmini yaparak büyük istanbul depreminin net tarihini tahmin ediyor.

Bu tahmin doğru çıkacak mı bilinmez. Yaşadıkları ve anlattıkları ise büyük sır. İmam-ı Rabbani’nin Türkiye hakkındaki kehanetlerinin yer aldığı Kült TV Youtube kanalında yayınlanan videoyu sizlerle paylaşıyorum.