Ana sayfa Panço Yazlık panço modeli yapılışı – Deryanın Dünyası – 15 Nisan 2015

Yazlık panço modeli yapılışı – Deryanın Dünyası – 15 Nisan 2015

35
0
PAYLAŞ

Derya Baykal tarafından hazırlanan ve sunulan hafta içi her gün özellikle bayanlar tarafından en çok izlenen program olan Deryanın Dünyası programının 15 Nisan 2015 Çarşamba günü yayınlanan bölümünde yazlık panço yapımı anlatıldı. Derya Baykal Deryanın Dünyası yazlık panço modeli yapılışını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Bu videoda anlatılan teknikleri uygulayarak ve verilen bilgiler ışığında yaz günlerinde sizi çok şık gösterecek bir yazlık panço örebilirsiniz.

Hafif serin geçen günlerde hem baharda hem de yaz gecelerinde giyebileceğiniz bu panço modeli bir mağazanın modelinden esinlenilerek yapılmış. Çiftli pirinç örgü tekniği kullanılarak örülmüştür.

Derya Baykal ’ın Derya’nın Dünyası’nda yazlık panço (15 Nisan 2015 )anlatıldı. Tekrarını izleyerek takıldığınız yerleri pekiştirebilir, siz de bu şık modeli örebilirsiniz.

Derya Baykal sadece panço değil diğer örgü türlerinde de çok sayıda örneği izleyicileriyle paylaşıyor. Boyunluklar, şallar, pançolar, atkılar, fularlar, şapkalar ve bunun gibi çok sayıda aksesuar ve ürününün örülme stili, yapılış biçimi Derya’nın Dünyası programında anlatılıyor. Bu sebeple özellikle ev hanımları tarafından program kaçırılmıyor, her gün izleniyor. Başarılı bir kadın olan Derya Baykal gerçekten yaptığı işler ile takdiri sonuna kadar hak ediyor. Biz de onun fanları olarak videolarını sizlerle paylaşıyoruz ki hem daha fazla tanıtımını sağlayalım hem de ürünlerin örülmesinde kafalarda oluşan soru işaretlerini yok edelim.

Sibel Kavaklıoğlu’ndan “Panço Yapımı”… Sibel Kavaklıoğlu’na skavak3434@gmail.com adresinden
instagram/ @basakyun
facebook / @başak yün adreslerinden ulaşabilirsiniz.