Ana sayfa Diğer Ünlü çift boşanıyor mu?

Ünlü çift boşanıyor mu?

13
0
PAYLAŞ

Ünlü çiftin ayrılığının nedeni şaşırttı!

Ünlü çift boşanıyor mu? İrem Derici ve Rıza Esendemir çiftinin boşanacağı yönündeki iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. İrem Derici’nin radyocu eşi Rıza Esendemir söylentilere yanıt veren ilk isim oldu.

Çiftin kişisel sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları değişiklikler ve paylaşımlar “İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor mu?” haberlerinin yapılmasına neden oldu. Özellikle çiftin beraber çekilmiş tek bir fotoğrafının bile sosyal medya hesaplarında kalmaması, söylentileri arttırdı. Çift, takipçilerinin sosyal medya üzerinden sordukları “Boşanıyor musunuz?” sorularını da herhangi bir yanıt vermedi.

RIZA ESENDEMİR AÇIKLADI
İrem Derici’nin radyocu eşi Rıza Esendemir “İrem Derici ve Rıza Esendemir boşanıyor mu?” sorusuna yanıt veren ilk isim oldu. Tv 8 ‘de ekrana gelen Aramızda Kalmasın’ın da konusu olan çiftle ilgili son gelişmeleri program sunucusu Salih Keçeci açıkladı. Rıza Esendemir’le görüşen Keçeci, ünlü İrem Derici ile Rıza Esendemir’in boşanmak üzere harekete geçtiğini söyledi. Salih Keçeci, son zamanlarda evliliklerinde sıkıntılar olduğunu belirten Rıza Esendemir’in, “Bu sıkıntıların birbirimizi yıpratacağını anlayınca boşanma kararı aldık” yönünde açıklaması olduğunu söyledi.

SOSYAL MEDYADA YAPTIKLARI DEĞİŞİKLİKLER
İrem Derici’nin 2 buçuk milyon kişi tarafından takip edilen Instagram hesabında Rıza Esendemir’e dair tek bi fotoğraf bırakmazken; Rıza Esendemir ise sosyal medya hesabından ilginç bir göndermede bulundu. Instagram ve Twitter hesaplarından ilk eşi Yeşim Vatan’dan olan kızı Eceşan Esendemir’in fotoğrafını paylaşan Rıza Esendemir, fotoğrafların altına “Bir kızın durduk yere “Seni seviyorum babacım demesi ne demek biliyor musunuz?” notunu düştü.