Ana sayfa Bebek / Çocuk Tunus işi çocuk yeleği nasıl örülür?

Tunus işi çocuk yeleği nasıl örülür?

232
0
PAYLAŞ

Tunus işi çocuk yeleği nasıl örülür? Çocuk yeleği örmek isteyenler ve çocuk yeleği modeli arayanlar bu model ilginizi çekebilir. Bu modeli yapan ve anlatımını bize gönderen Zeynep Şahin’e çok teşekkür ediyoruz. Siz de ördüğünüz modelleri anlatımlarıyla birlikte Facebook sayfamızdan bize gönderebilirsiniz. Gelelim modelin anlatımına…

Tunus işi çocuk yeleği nasıl örülür

Tek tığ ile 85 zincir çekerek her zincire birer ilme alarak başladım. 3 sıra yeşil öldükten sonra pembe renkli örnek yaptı. Bir kaç ilme öldükten sonra 5 zincir çekip arabada küçük topçuklar oluşturdum. Bu böyle 3 sıra sürdü. Daha sonra baklava dilimini yapmaya başladım. Baklava dilimini 2 ilmek ten başlayıp 20 ilmek yaptıktan sonra eksilmeye başladım ve öyle devam ettim. 3 dilinde bitirdim omuz izasına gelince dibinde yaptığım aynı örneği tekrarladım. Aynı şekilde onları yaptım ama baklava dilimi koymadım kalabalık olmasın diye. Ama zevke göre işlenenbilir İstenilen ipten örülür ipe göre tığ kullanabilir. Ön kısımları 45 ilmekten basladım.

çocuk yeleği, çocuk yeleği nasıl örülür, tunus işi çocuk yeleği, tunus işi nasıl örülür (1) çocuk yeleği, çocuk yeleği nasıl örülür, tunus işi çocuk yeleği, tunus işi nasıl örülür (4) çocuk yeleği, çocuk yeleği nasıl örülür, tunus işi çocuk yeleği, tunus işi nasıl örülür (3) çocuk yeleği, çocuk yeleği nasıl örülür, tunus işi çocuk yeleği, tunus işi nasıl örülür (2)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here