Ana sayfa Aksesuar Çanta Tığ işi çanta yapımı videolu anlatım- Derya Baykal çanta modelleri

Tığ işi çanta yapımı videolu anlatım- Derya Baykal çanta modelleri

32
0
PAYLAŞ

Tığ işi çanta yapımı videolu anlatım- Derya Baykal çanta modelleri

Tığ işi çanta yapımı Derya Baykal’ın programında anlatılmakta.Sizler de bu güzel tığ işi çanta örneklerini yapmayı istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirisiniz. Çanta yapımı tığ ile el alışkanlığınıza bağlı olmakla birlikte hem daha kolay hem de daha zevklidir. Dışarıda yüzlerce lira para verip alacağınıza hem kendinize hobi olarak bu işi yapabilir hem de çok daha ucuza mal edip muhteşem bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Örgü örmek en güzel stres atma kaynaklarından bir tanesidir. Eğer hala kendisi ile tanışmadıysanız sitemizde yer alan videolu örgü dersleri bölümünü incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü bu sayede temel örgü becerilerini edinecek hatta mevcuttaki becerinizi kat ve kat arttırabilecek kadar bilgi sahibi olacaksınız. Temel örgü tekniklerini öğrendikten sonra sizin için model ve örnek çıkartmak çocuk oyuncağı gibi gelecek. Baktığınız birkaç modelden esinlenerek kendi modelinizi de oluşturabilecek düzeye geldiğinizde artık bu işin profesörü olduğunuzu ilan edebilirsiniz 🙂

Derya Baykal sunduğu programında çanta yapımını tüm ayrıntıları ile anlatıyor.Derya Baykal’ın göstermiş olduğu örgü teknikleri sayesinde sırt çantası bile yapmak mümkün.

Tığ işi örgü çanta modelleri
Tığ işi örgü çanta modelleri

Portföy çanta yapımını en ince ayrıntısına kadar Derya Baykal Derya’nın Dünyası’nda anlatıyor.Tığ işi örgü plaj çantası yapımını sitemizi ziyaret ederek öğrenebilir aynı zamana diğer basit tığ işi çantaları da yapabilirisiniz.

Derya Baykal programında içi astarlı tığ işi çanta yapımını anlatıyor.Oldukça basit olan u tığ işi çantayı sizler de yapabilirsiniz.

Sibel Kavaklıoğlu örgü çanta modeli yapılışı

Programda Sibel Kavaklıoğlu çok güzel anlatıyor gerçekten. Çantanın içindeki kumaşı çok ama çok beğendiğimi de belirtmeden geçemeyeceğim. Gerçekten ellerine sağlık çok şık bir model olmuş. Örgü konusunda meraklıysanız bu modeli mutlaka örmek isteyeceksiniz videoyu izledikten sonra.

Bu model için 4 yumak koton ip ve 4 numara bir tığ gerekiyor malzeme olarak. Yüzde 60’ı pamuk bir ip olduğu için hem şiş hem de tığ için ideal bir ip ile örülüyor. Geriye kalan teknikleri ve bilgileri videoyu izleyerek edinebilirsiniz.

Derya Baykal’la Gülümse isimli televizyon programında anlatılan tığ işi örgü çanta yapımı videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz..