Şişle oklava yelek örnekleri yapılışı | Örgü bayan yelek modelleri

Oklavada örgü yapımı modelini oklava olmadan kalın şiş kullanarak yapmakta mümkün. Bu videomuzda oklava örneği diye adlandırılan yelek modeli yapılışını sizlere tüm detaylarıyla anlatıyoruz.

Oklava yelek modelleri her yaşa hitap eden örgü örnekleridir.

Şişle oklava örneği yapılışı oldukça basittir. Oklava yelek örnekleri yapılışı videolu anlatım sayesinde ileri düzey örgü bilgisi olmayanlar tarafından dahi kolaylıkla örülebilecek örnekler arasında yer almaktadır.

Yeni oklava yelek örnekleri bu videodaki anlatılan teknikler kullanılarak yapılabilir. Siz videodaki modele bağlı kalmadan dilediğiniz gibi modeli özgünleştirebilir, çok daha güzel yelek modellerine imza atabilirsiniz.

Oklavada örgü yapımı basit oklava işi yelek örneği ise çok şık bir yelek modelidir. Örgü bayan yeleği yapılış videosu arıyorsanız bu örnek mutlaka ilginizi çekecektir. Çok eski bir model olan oklava yeleği modeli geçen zamana rağmen popülerliğini kaybetmemekte, şık ve kullanışlı olması nedeniyle örgü severler tarafından örülmekte ve giyilmektedir.

Örgü oklava modeli yelek videolu anlatım sayesinde yapılışı oldukça basittir. Basit yelek modelleri arayanlar da bu modele bayılacaktır eminiz. Oklava ile örgü yapılabileceği fikri ilk başta herkese ilginç geliyor değil mi 🙂