Şişle oklava yelek örnekleri yapılışı | Örgü bayan yelek modelleri

Oklavada örgü yapımı modelini oklava olmadan kalın şiş kullanarak yapmakta mümkün. Bu videomuzda oklava örneği diye adlandırılan yelek modeli yapılışını sizlere tüm detaylarıyla anlatıyoruz.

Oklava yelek modelleri her yaşa hitap eden örgü örnekleridir.

Şişle oklava örneği yapılışı oldukça basittir. Oklava yelek örnekleri yapılışı videolu anlatım sayesinde ileri düzey örgü bilgisi olmayanlar tarafından dahi kolaylıkla örülebilecek örnekler arasında yer almaktadır.

Yeni oklava yelek örnekleri bu videodaki anlatılan teknikler kullanılarak yapılabilir. Siz videodaki modele bağlı kalmadan dilediğiniz gibi modeli özgünleştirebilir, çok daha güzel yelek modellerine imza atabilirsiniz.

Oklavada örgü yapımı basit oklava işi yelek örneği ise çok şık bir yelek modelidir. Örgü bayan yeleği yapılış videosu arıyorsanız bu örnek mutlaka ilginizi çekecektir. Çok eski bir model olan oklava yeleği modeli geçen zamana rağmen popülerliğini kaybetmemekte, şık ve kullanışlı olması nedeniyle örgü severler tarafından örülmekte ve giyilmektedir.

Örgü oklava modeli yelek videolu anlatım sayesinde yapılışı oldukça basittir. Basit yelek modelleri arayanlar da bu modele bayılacaktır eminiz. Oklava ile örgü yapılabileceği fikri ilk başta herkese ilginç geliyor değil mi 🙂

BU VİDEOLARA MUTLAKA GÖZ ATIN...

Dr. Öz "Koronavirüse herkes yakalanacak" dedi ve 8 madde açıkladı

Bütün gözler üzerinizde olacak! Evde gençleştirici yüz maskesi tarifi


Kuru öksürük ve boğaz ağrısını şıp diye kesecek Grip nasıl çabuk geçer? İşte bir günde iyileştiren mucizevi formül! İstanbul'daki bu çeşmeden şifa akıyor! Kilo verdiren kahve tarifi: Hem lezzetli hem zayıflatıyor! Tek denemede mucizevi etki! Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM! Porselen gibi bir cilt için cilt lekelerini açan yüz maskesi Kilo almanın yolları: 2 dakikada hazırlanan kilo aldıran karışım 1 liraya sivilce kurutucu tonik