Ana sayfa Aksesuar Dekorasyon Sakallı ipten paspas yapımı

Sakallı ipten paspas yapımı [Örgü paspas modelleri videolu anlatım]

126
1
PAYLAŞ
Sakallı ipten paspas yapımı [Örgü paspas modelleri videolu anlatım]
Sakallı ipten paspas yapımı

Sakallı ipten paspas yapımı oldukça basittir. Sakallı ipten paspas modelleri yapılışlarını videolu anlatımlarla sizler için derledik. Bu konuda izleyeceğiniz videolar sayesinde çok rahatlıkla örgünüzü tamamlayabilirsiniz.

Sakallı ipten paspas yapımı hem basit hem de ortaya çıkan çok şık bir paspas modeli olması nedeniyle özellikle bayanlar tarafından örülmekte ve tercih edilmektedir. Sakallı ipten örülen bu paspas modelinin yapılışı çok basittir, o kadar ki örgü işine yeni başlayan ve hevesli olan bir kişi tarafından rahatlıkla örülebilir. Sizler için bu konuda yardımcı olmak adına bulduğumuz örgü paspas modelleri ve yapılışı anlatılan videoları paylaşacağız.

Paspaslar evin içinde halılardan kalan boşlukların kötü görüntüsünü kapatmanın yanı sıra banyo ve tuvalet girişi gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Özellikle paspaslı klozet takımlarının örülerek kullanılması banyolarda büyük değişiklik meydana getirmektedir. Banyonuza yeni bir hava katarak daha güzel ve toplu görünmesini sağlayacaktır. Dilerseniz Sakallı ipten klozet takımı yapılışı – 3’lü model konumuza da bir bakın. Çünkü bu konuda değişik renklerde sakallı ipten örülmüş 3’lü bir klozet takımının yapılışını sizler için anlattık.

Sakallı ipten paspas nasıl örülür
Sakallı ipten paspas yapımı videosu

Sakallı ipten paspas yapımı basittir. Aşağıda yayınlayacağımız videoda bu modelin nasıl örüleceği tüm detaylarıyla anlatılmakta. Canım Anne bloğunun Youtube kanalında yayınlanan ve yaklaşık 17 dakika uzunluğundaki bu videoyu izleyerek modeli rahatlıkla çıkartabileceğinize inanıyoruz.

Videoda sakallı ipten kaydırmaz üzerine örülen bir paspas modeli yapılışı anlatılmakta. Videodaki modelin yapılışında kullanılan malzemeler:

  • Ayaz marka yumoş sakallı ip
  • 1.75 numara tığ

İşte sakallı ipten paspas yapımı videosu

Öreceğiniz büyüklüğü siz ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Nerede kullanacaksanız o boyutta örebilirsiniz, videodaki ölçüye bağlı kalmanız gerekmez.

Sakallı ipten paspas örümü
Sakallı ipten paspas örümü

Dilerseniz 2. sakallı ipten paspas modeli yapılışı videosuna geçelim…

Daha farklı bir model örmek istiyorsanız 2 parça video halinde anlatılan bu örneği de sizlerle paylaşalım.

“ıroda uzb” Youtube kanalı tarafından yayınlanan video da bu konuda size yardımcı olabilir.

Dilerseniz bu videoları da izleyip modeli rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

İşte sakallı ipten paspas örümü videoları

Sakallı ipten paspas modelleri

Aklınızda bir fikir oluşturması adına sakallı ipten örülen paspas modellerini aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bu modeller size öreceğiniz paspas için iyi fikirler oluşturabilir. Fotoğraflara bakarakta çıkartabileceğiniz bu muhteşem örneklerin daha fazlası fotoğrafların altına eklediğimiz videoda mevcut.

Sakallı ipten paspas modeli
Sakallı ipten paspas modeli
Sakallı ipten paspas
Sakallı ipten paspas

 

Sakallı ipten nazar boncuğu paspas modeli
Sakallı ipten nazar boncuğu paspas modeli

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here