Ana sayfa Yelek Örgü bebek yeleği modelleri yapılışı anlatımlı

Örgü bebek yeleği modelleri yapılışı anlatımlı

83
0
PAYLAŞ

Örgü bebek yeleği modelleri yapılışı anlatımlı olarak sitemizde yer almaktadır. Bebek yeleği modelleri video olarak izleyebilir, siz de çok şık bir bebek yeleği modeli örebilirsiniz.

Anne adayları hamilelik dönemlerinde yeni doğacak olan çocukları için kıyafet hazırlanın tatlı telaşına düşmeye başlarlar. Hele de doğum zamanı kış mevsimine denk geliyorsa bayanlar özellikle bebek yeleği modelleri içinden kendi bebeklerine kıyafetler tasarlamaya başlarlar.

Doğacak bebeğin cinsiyeti de bu bebek yeleği modelleri içinde belirleyici olmaktadır. Erkek bebekler için tasarlanan modellerde çoğunlukla hayvan figürlü mavi rengin tonları seçilirken, kız bebeklerde pembenin harika tonları kadınların ilgisini çekiyor. Erkek bebek yeleği modellerinde papyon, bu kış ilgi çekici bir tasarım olarak göze çarpıyor. Kız bebeklerde iste sevimli ponponlar yelek modelleri içinde görülüyor. 2016 kış sezonunda erkek bebek yeleği modellerinde sadelik göze çarparken kız yelek modellerinde daha göz alıcı modeller tercih ediliyor.

Kaz ayağı örneği bebek yeleği yapılışı

Diğer bebek yeleği modelleri