Öğrencisiyle birlikte olan öğretmenden ahlaksız teklif

Öğrencisiyle ilişki yaşadıktan sonra yakalanan öğretmenden gelen son dakika haberlerinin ardı arkası kesilmiyor.

28 yaşındaki Brittany Zamora, öğrencisiyle birlikte olmuş daha sonra bu ortaya çıkınca 20 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Zamora, bu kez de birlikte olduğu öğrencisinin ailesiyle iletişime geçip ahlaksız teklif sundu.

28 yaşındaki öğretmen Brittany Zamora, Amerike Birleşik Devletleri’nde yaşıyordu. Geçtiğimiz aylarda öğrencisiyle yattığı ortaya çıkan Zamora’nın yakalandıktan sonraki ifadeleri ve açıklamaları ortaya çıktı.

Gizli ilişki ifşa olunca Zamora, öğrencisinin babasıyla iletişime geçmiş, öğrencinin de ruh sağlığının bozulduğu ifade edildi.

ABD’de bir sapık öğretmen dehşeti daha yaşanıyor…

Geçtiğimiz aylarda öğrencisiyle yattığı ortaya çıkan 28 yaşındaki Brittany Zamora’nın yakalandıktan sonra yaptığı açıklama ve ifadeleri ortaya çıktı. Arizona’da yaşayan öğretmenin gizli ilişkisinin ifşa olmasının ardından genç kadının öğrencisinin babasıyla telefonda görüştüğüne dair bilgiler mahkemede resmen ilan edildi.

Yargı süreci sonunda 20 yıl hapis cezası alan Zamora’nın ifşa olduktan sonra çocuğun babasını telefon ile aradığı ortaya çıktı. Zamora’nın aileye, “Bana bu durumu açıklar mısınız, bu konuda konuşmak isterim.

Polise ve mahkemeye gitmeden bu durumu halledemez miyiz” diye yalvardığı belirlenirken ailenin, “Oğlum senin yüzünden ruh sağlığını bozdu. Başka çocuklara da zarar vermeni istemiyorum” ifadesini kullandığı tespit edildi.

Öyle ki Zamora’nın telefona daha sonra kendi eşini verdiğini bu şekilde aileyi ikna etmeye çalıştığı belirlenirken aile bu konuda yine geri adım atmayarak, “Senin eşin bir canavar olmayı ve çocuklara zarar vermeyi tercih etti. Benim oğluma zarar verdi” diyerek mahkemeye gideceğini tekrar ifade etti.