Krokodil çiçek yapımı – Gül motifi

Krokodil örgü modeli diğer adıyla timsah modeli nasıl yapılır?

Tığişi örgü gül çiçek krokodil motifli çiçek örgü yapımı videosunda tığ ile örgü gül yapımı anlatılıyor. Örgü videoları serimizde bu kez krokodil gül motifi örgüsünü sizlere anlatıyoruz.

Krokodil yapımı basit ve kullanışlı bir örgü türüdür. Krokodil patik, krokodil boyunluk, krokodil yelek modelleri, krokodil bebek patik yapımı, krokodil bebek battaniyesi gibi pek çok örgü örneğinde kullanılabilen bu teknik örgü örerken çok ama çok işinize yarayacak.

Örgüde çiçek motifi nasıl yapılır, çiçek nasıl örülür sorularınıza yanıt olacak bu videomuzdaki motifi çetik, patik modelleri süsleme işlemlerinde kullanabileceğiniz gibi altına bir aparat ekleyerek örgü toka olarak dahi kullanabilirsiniz.

Kolay çiçek yapımı krokodil örgü tekniği ile oldukça basit. Ortasına bir de süs yapıştırdığınızda şık bir görüntü sunuyor. Patik çiçeği yapılışı örgü modellerinizin güzelliğine güzellik katacak bir motif. Örgü çiçek yapılışı öğrenip yaptığınızda patik, boyunluk, yelek, battaniye, kazak gibi örgü türlerini süslemede kullanabileceğiniz mükemmel bir tekniktir.