Ana sayfa Sağlık Koltuk altı beyazlatma yöntemleri

Koltuk altı beyazlatma yöntemleri [Koltuk altı kararması nasıl geçer?]

122
3
PAYLAŞ

Koltuk altı beyazlatma Kadınlar Kulübü gibi köklü forum sitelerinde de sıklıkla üyeler tarafından tartışılıyor. Peki koltuk altı kararması nasıl geçer?

Koltuk altı bölgesini beyazlatmanın pek çok doğal yöntemi bulunmaktadır. Koltuk altı beyazlatma yöntemlerinden en basitini ve en etkililerini sizlerle paylaşacağız. ‘Koltuk altı kararması nasıl geçer?’ sorusuna da cevap bulabileceğiniz bu makalemize başlıyoruz… Bu yöntemler sayesinde siz de müthiş sonuçlar alıp daha mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Koltuk altı kararması geçer mi?

Tabi ki “EVET!” Peki ya nasıl?

Koltuk altı beyazlatma
Koltuk altı beyazlatma

Bu sorun hayat boyu çekmeniz gereken devasız bir dert değildir. Kurtulmanın da hem tıbbi hem de doğal yöntemleri mevcuttur.

Cilt problemlerinin sadece cildi değil çoğu zaman psikolojiyi de olumsuz etkilediği sonucu ortadadır. Cilt problemlerinden kurtulmak çoğu zaman pahalıya patladığından dolayı insanlarımızın bir çoğu bu problemle yaşamayı tercih etmek zorunda kalmakta, bu da mutsuz bir hayat geçirmelerine neden olmaktadır. Koltuk altı beyazlatma lazer tedavisi ile de yapılmaktadır fakat bu çoğu kişi için bütçe sarsıcı boyutlarda maddiyat gerektirmektedir. Para konusunda sorunu olmayanlar tabi ki bu tedavisi biçimini seçebilir.

Kadınların cilt problemlerinden ve büyük sıkıntılarından bir tanesi de koltuk altının kararması sorunudur. Bu problemi aşmak için çok sayıda ürün kullanılıyor ve bunların bir çoğu kimyasal ürünler.

Koltuk altı beyazlatma yöntemleri arasında en çok bilinenleri patates, salatalık ve limon ile yapılan uygulamalardır.

Bu sorunu ortadan kaldırmanın doğal yolları da yok değil. İşte sizlerle bu yöntemleri paylaşacağız.

Bazı sebzeler antiseptik ve antibakteriyel özellikleri ile cildinizin doğal yardımcıları olacak. İşte o bitkiler… 

En doğal koltuk altı beyazlatma yöntemleri

1. Patates

Bir dilim patatesi alın ve lekeli alana sürün. Kuruması için 10 dakika bekleyin ve soğuk su ile o bölgeyi silin. Çok geçmeden sonuçları göreceksiniz.

2. Salatalık

Patates gibi salatalıkta bunun için kullanılmakta. Salatalık suyunu limon ve biraz zerdeçal ile karıştırın. Bölgeye uygulayın ve 30 dakika bekleyin. Daha sonra bölgeyi ılık su ile temizleyebilirsiniz.

3. Limon

Doğal rengin kaybolmasının sebebi ölü cilt hücereleridir. Limon bu hücrelerin yeniden canlanmasını sağlayacak. Bal, yoğurt ve limon suyunu karıştırıp sürün. 10 dakika sonra ılık su ile bölgeyi temizleyin.

Koltuk altı karalığı nasıl geçer? Koltuk altı beyazlatma yöntemleri nelerdir? Koltuk altı kararması nasıl geçer? Doğal koltuk altı beyazlatma kremi yapılışı gibi sorularınıza cevap olması açısından hazırladığımız bu makalemiz umarız sizler için faydalı bir içerik olmuştur.

Koltuk altı beyazlatma ile ilgili İbrahim Saraçoğlu hocanın doğrudan bir kürü bulunmamakta. Fakat bu sorunun temel kaynaklarından bir tanesinin terleme olduğunu yukarıda belirtmiştik. Terlemenin önüne geçildiği taktirde bu sorunu da aşmak çok daha kolay olacaktır. Bunun için aşağıda yayınladığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz. İbrahim Saraçoğlu terlemeye karşı kür tarifi verdiği videosu size yardımcı olacaktır.


Bu yazımızı arkadaşlarınızın da faydalanması ve daha fazla kişinin okuması için lütfen sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın.

3 YORUMLAR

Comments are closed.