Ana sayfa Sağlık Kırışıklık için maske tarifleri: En güçlü ve hızlı etki eden doğal formül!

Kırışıklık için maske tarifleri: En güçlü ve hızlı etki eden doğal formül!

36
1
PAYLAŞ
Kırışıklık için maske tarifleri: En güçlü ve hızlı etki eden doğal formül!
Kırışıklık için maske tarifleri

Kırışıklık için maske tarifi arıyorsanız en güçlü ve en hızlı şekilde sonuç veren ve evde çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz mucizevi bir tarifi sizlerle paylaşacağız. Bu makalemizde kırışıklık problemi yaşayanların bu sorunu ortadan kaldırmak için uygulayabilecekleri bu maskeyi malzemelerinden başlayarak yapılış ve uygulanış aşamalarını tek tek anlatacağız.

Yüzde çizgiler ve kırışıklıklar neden oluşur?

Vücuttaki eksiklikler genellikle dışa vurur. Yüz bu dışa vurumların en çok yaşandığı organlar arasında yer almaktadır. Yüzün üst tabakası vücudun su ve ısı kaybını kontrol eder. Alttaki tabaka ise lifler ve asitlerden oluşur. Elastik lifler yapısal olarak bozulduğunda ise kırışıklık dediğimiz deformasyonlar meydana gelir. Yaşlanmaya bağlı oluşan kırışıklıklar su kaybına bağlı olarak oluşur.

Kırışıklıklar yaşlanmanın bir belirtisidir ve aslında hiç kimsenin karşılaşmak istemediği ama kaçınılması zor bir problemdir. Kırışıklık probleminin tedavisi için çeşitli tıbbi müdahaleler, ameliyatlar oldukça maliyetli olmakta, bunun için çoğu kişi tarafından tercih edilememektedir.

Hızlı ve güvenli bir şekilde cilt kırışıklıklarından kurtulmak istiyorsanız bu yöntemi mutlaka denemelisiniz! Adım adım anlatacağımız ve evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz bu tarif sayesinde kırışıklıklarınız azalacak, daha genç ve canlı bir cilde sahip olacaksınız.

Kırışıklık giderici maske tarifi!

Kırışıklık için maske tarifine geçmeden önce malzemeleri açıklayalım. Bunun için 2 malzemeye ihtiyacımız var.

4 yemek kaşığı yıldız anason tohumu ve 1 bardak sıcak su.

Yıldız anason tohumunu internet üzerinden ya da aktarlardan kolayca temin edebilirsiniz. Kısaca faydalarını da sıralayalım..

  • Yıldız anason antidepresan özelliği ile sakinleştirici bir yanı vardır.
  • Bu bitki iştahsız bireylerde iştahın açılmasını sağlar.
  • Hazımsızlığa iyi gelir.
  • Bağırsaklarda oluşan gazlara karşı doğal bir koruyucudur.

Gelelim bu maskenin nasıl yapıldığına… Kaynama noktasına ulaşmış suya anason tohumlarını atın ve soğumaya bırakın. Kabın üzerine sinek ve tozların gelmesini önlemek için bir bez ile kapatabilirsiniz. Soğuduktan sonra bu suya bir parça pamuğu batırarak yüzünüze sürün.

Yüzünüze sürdüğünüz bu suyun kuruması için bekleyin. Daha sonra yüzünüze nemlendirici sürebilirsiniz. Bu formülün 15 gün boyunca bu şekilde hiç aksatmadan uygulanması önemlidir. 15 günün sonunda kırışıklarınızın azaldığını göreceksiniz.

Göz çevresi kırışıklıkları için maske arayanlar da bu formülü göz çevresi bölgesine uygulayabilirler.

Bu tarif size uygun değilse ikinci tarifimize geçelim.. Video ile anlatımı ve uygulanışı olan bu kırışıklık için maske tarifinin yapılışı ve uygulanışı da oldukça basit. Evinizde rahatlıkla yapıp uygulayabileceğinizi belirterek tarif bölümümüze geçelim…

Kırışıklık için İbrahim Saraçoğlu’ndan kür

Kırışıklık maskesi için İbrahim Saraçoğlu avokado maskesi tavsiye ediyor. Avakado maskesi sayesinde kırışıklıkların yanı sıra lekelerden de kurtulmak mümkün!

İbrahim Saraçoğlu nem kaybından meydana gelen kırışıklık için aynısafa bitkisi 1.5 tutam yani yaklaşık 9 gram aynı safa bitkisini bir bardak suda 5 dakika kaynatın. Fokur fokur değil de yavaş yavaş kaynayacak. Bir adet avakado hazırlayın. Avakadoyu soyun ve 2 yemek kaşığı alın. Bir kasenin içine atın ve ezin. Krem kıvamına gelene kadar ezin. Kaynatılan aynı safa suyunun soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra 2 tatlı kaşığı aynısafa çayını avakado ezmesiyle karıştırın.

Bu karışımı sürmeden önce yüzünüzü sabunla yıkayın ve tamamen temizleyin. Daha sonra bu maskeyi yüzünüze sürün. Haftada 2 defa olmak üzere bir ay boyunca devam edin. Kırışıklık için maske düzenli olarak uygulandığında mucizevi etkiyi göreceksiniz diyor İbrahim Saraçoğlu…

Daha fazla detayı öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İşte tarifin verildiği ve uygulama aşamalarının anlatıldığı video..

Aşağıdaki içerikleri de okumanızı tavsiye ederiz.

2 dakikada devlet hastanesinden randevu nasıl alınır? [En hızlı yöntem]

Bağırsak parazitleri için en etkili bitkisel tedavi yöntemi

1 YORUM

Comments are closed.