Kasım ayında beklenmeyeni bekleyin. Kassandra dün gece açıklamıştı. Ünlü astrolog yine her şeyi bildi

Bir süredir gökyüzünde yoğun bir retro hareketi var. Evren adeta kendimizi stand by konumuna almamız için baskıda bulunuyor” diyen Kassandra

“Gönderdiği mektupta İzmir depremini de öngördü. Ekim sonu Kasım başı herkes için çok tehlikeli geçecek” diyen Kassandra “2020 bize daha çok şey yaşatacak. Korku dolu aylar bizi bekliyor” dedi.

Öngörülerinin hepsi gerçekleşen ünlülerin astroloğu Kassandra, son yazısında da yanılmadı ve söyledikleri bir bir çıkmaya devam ediyor.

Dün gece yolladığı mektupta Ekim ayının sonu ile Kasım ayında büyük kaoslar yaşanacağını belirten Kassandra’nın İzmir depremiyle yine öngörüsü tuttu.  Bu ayın son gününün çok şeye gebe olabileceğini belirten Kassandra “Ekim sonu Kasım başı korku dolu olaylara sahne olabilir.

Bunu sizleri korkutmak için söylemiyorum. Kötü haberlere karşı sakinliğinizi muhafaza etmeniz için uyarı olarak dile getiriyorum.  Aman ‘korkunun ecele bir faydası yok’ dememeniz için ifade ediyorum.  Kürem bunları işaret etti. Ben ise bir elçiyim” dedi.

Ekim ile Kasım ayının kaos ayları olabileceğinin altını çizen Kassandra, “Büyük aşklar da yaşayabilirsiniz, büyük ayrılıklar da. Bu tamamen sizin elinizde. İşi oluruna bırakmamalısınız. Kontrolü elinize geçirin. Tatlı dille ne istiyorsanız onu elde edebilirsiniz. Bir anlık öfke ise sizin için geri dönüşü zor olaylara gebe bırakabilir” dedi.

“Merkür retro etkisi altındayız. Yani gerilemede” diyen Kassandra “Bir gezegenin geri harekette olması demek, aslında yörüngesinde yavaşlaması ve dünyadan bakıldığında da geri gidiyor gibi olmasından kaynaklanır. Bu Aslan, Kova, Akrep, Boğa burçları için bulunmaz bir Hint kumaşı. Arzuladıkları her şey onlar için mükemmel geçecek. Bu olumlu tabloyu Başak, Balık, Yengeç, Oğlak burçları da hissedecek” diye konuştu.

ÇOK DİKKATLİ OLUN ÇOK

Ekim sonu Kasım başı beklenmeyeni bekleyin diyen Kassandra “Korkunun ecele faydası yok. Çok şey yaşanabilir. Bu sizi ilgilendirdiği kadar bir çok kişiyi de etkileyebilir. Korkuya kapılmayın. Sakinliğinizi kaybetmeyin. Bu gece hakkında neler olacağını yazmak istemiyorum. Sadece şu kadarını söyleyebilirim. İnşallah yanılan ben olurum. Ancak kürem ani yerkabuğu hareketlerini gösteriyor” dedi.

Korona virüs aşısının bulunacağını yazısında belirttiğini ifade eden Kassandra “Bildiğiniz gibi aşı denenmeye başlandı. Yan etkileri araştırılıyor. Bu beladan da kurtulacağız ama yeni belalar da bizi bulabilir. Aşının bulunması can kaybının duracağı anlamı taşımamaktadır.

KORONAVİRÜS İÇİN DE UYARMIŞTI şimdi beklenen felaketleri sıraladı

Çünkü biz ‘Oldu da bitti maşallah’ dersek tedbiri elden bırakırsak üzülen taraf olabiliriz” diye konuştu.Türk gençlerinin üzülmeye devam edeceğini belirten Kassandra “Türkiye üzerinde kara bulutlar dolaşmaya devam ediyor. Yıldızlar ve gezegenler gelecek günlerde de mutluluk göstermiyor. Gençler yine iş bulmak için dolaşıp duracak. Aslan, Kova, Akrep, Boğa, Başak, Balık, Yengeç, Oğlak burç mensupları diğer burçlara göre iş bulmakta daha şanslılar. Bu burç mensuplarına ay başından itibaren her yere iş başvurusunda bulunmalarını öneririm” dedi.

Deprem sonrası ortaya çıktı! Çarpıcı açıklama: Bomba kat!

Ekonomik anlamda da Türkiye’nin rahat bir nefes alamayacağını söyleyen Kassandra “İşini kaybedenlere yenileri eklenecek. İşsiz kişinin harcaması da kısıtlı olacağından bu esnafları da etkileyebilir. Durum ekonomik olarak hiç iç açıcı değil. İnşallah yanılırım ve bu yazdıklarımdan utanırım” diye konuştu.

İzmir depremini 15 saat önce bildi, İstanbul için tarih verdi