Kadın dizisinde güldüren çekim hatası ! Yönetmen de fark etmedi

FOX’un sabırsızlıkla beklenen dizisi Kadın bu akşam 3. yeni sezonu ile ekrana gelecek. Dizinin fragmanları günler öncesinden dönmeye başladı fakat dizideki bir hata dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı.

Seyirci tarafından sabırsızlıkla beklenen dizi Kadın bu akşam Fox ekranlarında yeni sezonu ile ekrana gelecek. Yaklaşık 3 aylık bir aranın ardından 65. yeni bölümü ile ekrana gelecek dizinin fragmanları da olay oldu. Fakat fragmandaki detay izleyicinin dikkatinden kaçmadı ve pes dedirten hata güldürdü.

Unutulmaz bir sezon finali ile uzun bir ekran molası veren Kadın’ın son bölümünde Bahar bayılmış Sarp, Arif ve Hatice ise Bahar’ı hastaneye götürürken kaza yapmıştı. Soru işaretleri ile biten son bölümde ise diziye kimin veda ettiği seyircinin aklını karıştırmıştı.

Seyirci bu akşam merak ettiği tüm soruların cevabını alacak. Yeni bölüm fragmanlarında Arif ve Bahar’ın yaşadığı öğrendik. Peki Hatice ve Sarp’a ne oldu? Diziden hangisi ayrıldı bu akşam hepsi netlik kazanacak.

Peki dizide yönetmenin bile farketmediği izleyiciyi güldüren haya ne oldu: Devamlıklık gerektiren bir sahne ile final yapan dizinin başrollerinden olan Bahar, Sarp, Arif ve Hatice’nin bindiği araba kaza yapmıştı.

Yeni sezonun ilk sahnesinde ise Bahar’ın hastaneye getirildiği anlar var. Fakat herkese sıradan gelen bu sahnede dikkatlerden kaçan bir detay var! Bahar’ın bronz teni. Arabaya beyaz bir tenle binen Bahar’ın hastaneye bronz bir tenle girmedi izleyiciyi güldürdü.

Yeni sezonun ilk sahnesinde ise Bahar’ın hastaneye getirildiği anlar var. Fakat herkese sıradan gelen bu sahnede dikkatlerden kaçan bir detay var! Bahar’ın bronz teni. Arabaya beyaz bir tenle binen Bahar’ın hastaneye bronz bir tenle girmedi izleyiciyi güldürdü.

Yaz tatili sonrası yeni sezona başlayan birçok dizide benzer durum görülüyor. Fakat zaman atlaması yapılmayan ve devamlılık gerektiren sahnelerde bu detayın gözden kaçması izleyiciye pes dedirtiyor.

Geçen sezonun son bölümünde aşağıdaki haldeydi:

Dr. Öz "Koronavirüse herkes yakalanacak" dedi ve 8 madde açıkladı

BU VİDEOLARA MUTLAKA GÖZ ATIN...

Dr. Öz "Koronavirüse herkes yakalanacak" dedi ve 8 madde açıkladıKuru öksürük ve boğaz ağrısını şıp diye kesecek

Grip nasıl çabuk geçer? İşte bir günde iyileştiren mucizevi formül!

Bütün gözler üzerinizde olacak! Evde gençleştirici yüz maskesi tarifiİstanbul'daki bu çeşmeden şifa akıyor!

Kilo verdiren kahve tarifi: Hem lezzetli hem zayıflatıyor!

Tek denemede mucizevi etki!

Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM!

Porselen gibi bir cilt için cilt lekelerini açan yüz maskesi

Kilo almanın yolları: 2 dakikada hazırlanan kilo aldıran karışım

1 liraya sivilce kurutucu tonik