“Kâbe’ye saldıracaklar! Türkiye’yi de vuracaklar!”

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, kıyametin bölgeye yaklaştığını ima etti!

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, ‘Kıyamet coğrafyası’ başlıklı yazısında adeta kıyamet senaryosu çizdi.

Dilipak, dünyanın sonunu getirecek savaşın; içinde Türkiye’nin de bulunduğu bu coğrafyada yaşanacağını ileri sürdü.

“YECÜC-MECÜC HAYAT BULACAK”

Hadislerden ve İslam tarihinden örnekler veren Dilipak,

“Bu anlattıklarıma ve anlatacaklarıma ister inanın ister inanmayın, bu rivayetlerin, dini, mezhebi, esoterik bir arka planı var.” ifadelerini kullanan Dilipak “Girdiğiniz coğrafya zamanın büküldüğü, “zaman içinde zaman”ın yaşandığı, Mehdi, Mesih, Deccal’lerin sokaklarında dolaştığı, Dabbetül arz’ın ve Yecüc-Mecüc’ün hayat bulacağı bir coğrafya.” diye yazdı.

Dilipak yazısında şu ifadeleri kullandı;

“Bu rivayetlerde İsrail’in Suriye’ye girmesinden söz edilir. Bu rivayete göre İsrail Suriye’yi vuracak. Suriyeliler Türkiye’ye kaçacak. Kushner bölgede boşuna dolaşmıyor. Kendine yeni dostlar edinmiyor. Dahlan’lar, Kahtani’ler, Veliahd prensler kendi cehennemlerine sırtlarında odun taşımaya devam ediyorlar.

Bu rivayetlere göre İsrail daha sonra Medine’yi de bombalayacak. Kâbe’ye saldıracaklar. Filistin ve Lübnan’dan sonra Türkiye’yi de vuracaklar. Hatay vurulacak. Amik ovası kan gölüne dönecek.

Yunan batımızdan saldıracak, Hristiyanlar İskenderun’a asker çıkaracaklar, İstanbul saldırıya uğrayacak.. Tabii bu merhalede Türkiye’nin bütün ittifakları ve anlaşmaları sona ermiş olacak. Uzatmayayım kanlı bir mücadeleden sonra zafer! Ve zafere giden yolda, ehli kitaptan birtakım insanlar kendi yöneticilerine isyan edip, Müslümanların yanında yer alacak ve bir kısmı da ihtida edecek.

Bakın, bunlara inanın ya da inanmayın, hatta ateist de olabilirsiniz. Bu coğrafya ile ilgili fikir üretirken, hesap, plan yaparken bu şuuraltını bilin. “Yuhanna vahyi”ni okumadan ne İzmir’e gidin, ne Hatay’a. Şam’a, Filistin topraklarına uğramayın bile. Hristiyanların bu coğrafya hakkındaki şuur ve şuuraltlarına yön veren geleceğe dair hükümleri aklınızın bir kenarında tutmadan bu bölgede olup-bitenleri anlayamazsınız. Fikir üretenden karar verene, yönetene kadar bu böyle. Trump, Kraliçe, Papa, Patrik, Putin, Netanyahu ya da İran yönetiminin şuuraltını anlamak istiyorsak okumamız gereken metinler var.”