İşte Survivor Evrim Keklik’in, ‘Kim Milyoner Olmak İster’den kazandığı para

Reyting rekortmeni ‘Survivor 2020’de şampiyonluk mücadelesi veren yarışmacılar, geçtiğimiz gün yayınlanan SMS konseyinde, hayatlarının kırılma anlarını anlattılar.

Evrim Keklik, katıldığı bir yarışmadan iyi para kazandığını söylerken, isim vermedi. Bu açıklama sonrası Survivor Evrim’in, ‘Kim Milyoner Olmak İster’ macerası bir kez daha gündeme geldi.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun, “Survivor Finalistleri Kendilerini Anlattı” başlıklı yazısı şöyle:

“Survivor 2020’de çeyrek finale kalan yarışmacılar, kendilerini tanıtıp, hayatlarının kırılma anlarını anlattı. İlginç bulduklarımı not edip, paylaşmak istedim.

Cemal Can, hayat yolculuğunda kırdıkları ve kırıldıklarını anlatırken ağlamaktan helak oldu.

Barış, Alaçatı’da doğduğu evle Acun Ilıcalı’nın yazlığı arasında 1.5 metre olduğunu, hayatının kırılma anlarının annesinin dört kez kanseri yenmesi olduğunu söyledi.

Eski milli futbolcu Sercan Yıldırım Bursaspor’da bir, Galatasaray’da iki kez şampiyonluk duygusunu yaşadığından olsa gerek ‘Survivor’ şampiyonluğunda gözü yok. Tam bir Survivor olduğunu, sonuna kadar gideceğini vurgulayan Yıldırım, şunları söyledi:

‘Geleceğim yere kadar geldim. Burada benden daha çok hak eden arkadaşlarımız var, daha çok ihtiyacı olan arkadaşlarımız var. O yüzden şampiyonlukta gözüm yok, ama sonuna kadar gideceğim. En çok da Elif’in şampiyon olmasını istiyorum.’
Elif, eşi için, ‘Gölgesinde dinlendiğim insan’ dedi. Prag doğumlu olan ve Çekya’da yaşayan Nisa, babasının Türkiye’deki akrabalarını 8 yaşında gördüğünü anlattı.

EVRİM KEKLİK’İN KATILDIĞI YARIŞMA

Evrim, hayatının kırılma anlarını anlatırken hayatına yön veren annesi sayesinde katıldığı bir yarışmadan iyi para kazandığını söyledi, ama isim vermedi.

Merak edip, araştırınca Evrim’in, Murat Yıldırım’ın sunduğu dönemde ‘Kim Milyoner Olmak İster’e katıldığını öğrendim. İnternetten o bölümün video’sunu bulup, Evrim Keklik’in stüdyodan 30 bin TL’lik çekle ayrılışını izledim.

ŞAMPİYONLUK ADAYLARINA TWITTER’DAN AÇIK DESTEK

Final yaklaştıkça heyecanın arttığı ‘Survivor 2020’yi takip eden ünlüler de yarışmacıların fanları gibi destekledikleri adayların daha çok SMS alması için sosyal medyadan çağrı yapmaya başladı.

Yarışmanın başından bu yana adaylar hakkında sosyal medyada yazdıkları olay olan Demet Akalın, 18 Haziran’da şöyle bir tweet attı:

‘Bu akşam da Berkan yaz 1890’a.’

İrem Derici, ‘Akşam SMS’lere abanılsın o zaman duygusal reis için’ diye yazıp Cemal Can için destek istedi.

Yeşim Salkım ise şu tweet’i paylaştı:

‘Barış diyorum tabii ki.’