Gündem

İstanbullu Gelin 53.bölüm fragmanı!

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 52.bölümü seyirci ile buluştu. İstanbullu Gelin 52.son bölümde; Burcu’nun birden bire nikahı terk etmesi ile herkes şok olur.

Olaydan kendine pay biçen tek kişi Osman’dır. Burcu’ya hissettirdiklerinin farkındadır. Boran Jet ailenin felaketini hazırlarken, Süreyya ve Faruk arasında yine ipler gerilir.

Onları bir araya getirmek için uğraş veren Senem ve Akif’e ise büyük bir sürpriz gelecektir. Bebek müjdesi ile bir an olsun hafifleyen gergin havanın üzerine bir şimşek daha çatacaktır. Planları işleyen Adem meyveleri alacak ve Fikret apar topar gözaltına alınacaktır. Felaket silsilesine bir zincir de Adem’den gelecektir. Adem’in acı çığlıkları koridorları inletecektir. Peki, seyirciyi ekrana kilitleyen son bölümün ardından, İstanbullu Gelin 53.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, İstanbullu Gelin 52.son bölüm detayları…

İSTANBULLU GELİN 53.BÖLÜM FRAGMANI

Star TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin 53.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizin detayında yer alacaktır.

İSTANBULLU GELİN 53.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Fırat Tanış gibi başarılı isimlerin rol aldığı İstanbullu Gelin 51.bölümü ile 8 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.