Ana sayfa Diğer İphone severler müjde İphone 7 çıktı!

İphone severler müjde İphone 7 çıktı!

7
0
PAYLAŞ

Aşağıdaki video, iPhone 7’nin muhtemel tasarımına ilişkin şık örnek konseptlerden bir tanesi. Tasarımcısının iddiasına göre ise iPhone 7’de USB-C ve kablosuz şarj teknolojileri bekleniyor. Video hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, iPad Pro, MacBook boyutunda bir tablet olacak ve büyük ekranlı tablet talebini karşılamak adına tanıtımdan yaklaşık 1 ay sonra raflardaki yerini alacak

iPhone 7’nin kamera tasarımı son derece farklı olacak. Telefon üzerindeki kamera son derece bütünleşmiş olarak tasarlanıyor. Kasa ve objektif uyumunun son derece modern olacağı da gelen bilgiler arasında. Yani herkes çok şaşıracak!

 

iPhone 7 ile ilgili iddialar oldukça fazla

Örneğin ekran boyutu. iPhone 6’da 4.7 inç ekran boyutunu piyasaya süren Apple’ın, iPhone 6 Plus’ta ekran boyutu ise rakipleriyle bener büyüklükte yani 5.5 inçti. iPhone 6S’te ise Apple’ın ekran boyutunu 4.7 inç yapacağı iddia ediliyor. Beklenen bir özellikti…

İddialara göre Apple’ın en büyük sürprizlerinden biri ise iPhone 6 serisine yetişmeyen müthiş bir özellik olacak: Kablosuz şarj özelliği. iPhone 7’de Apple’ın wireless şarj özelliğini piyasaya süreceği düşünülüyor.

Onubunubul.com‘daki habere göre merakla beklenen iphone 7 özellikleri bunlar…

  • Kablosuz Şarj

  • Geliştirilmiş Pil Ömrü

  • Safir Kristal Cam Ekran

    Detayları Apple web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

    Yine Apple Funları evi arabayı satıp, Apple Store önünde sıraya girdi haberlerini okuyacağız.