Ana sayfa Diğer Bu İlçelerde 8 Saat Kesinti Olacak! – 4 Ocak 2017

Bu İlçelerde 8 Saat Kesinti Olacak! – 4 Ocak 2017

10
0
PAYLAŞ

BEDAŞ’ın internet sitesinden yapılan duyuruya göre 4 Ocak 2017 tarihinde uzun süreli elektrik kesintileri yaşanacak…

İşte kesinti yapılacak ilçeler ve saatleri..

• GÖKÇEALİ Mh., BAHÇE Sk., BALKAN Sk., AYDAN ÇIKMAZI Sk., GÖKÇEALİ Cd.DESİ Sk., RAVZA Sk., TÜRKÖZ Sk., GEZEGEN Sk., GÖKALP ÇIKMAZI Sk., GÖKOVA ÇIKMAZI Sk., GÖLBAŞI ÇIKMAZI Sk., GÖLCÜK ÇIKMAZI Sk., SUBAŞI Mh., AKMİNARE ÇIKMAZI Sk., AVCI ÇIKMAZI Sk., GÜMÜŞPINAR Sk., KAPLAN GİRAY Cd.DESİ Sk., (ÇATALCA İlçesi) ve civarında08:00 – 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

• RAMİ YENİ Mh., HAVUZBAŞI Sk., RAMİ KIŞLA Cd., (EYÜP İlçesi) ve civarında13:00 – 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

• TOPÇULAR Mh., MALTEPE Cd., OSMANGAZİ Cd., 1.MALTEPE ÇIKMAZI Sk., (EYÜP İlçesi) ve civarında09:00 – 12:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

• GARİPÇE Mh., GARİPÇE Cd., FEHİM Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında11:30 – 14:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

• KISIRKAYA Mh., DENİZ ALASI Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında09:30 – 11:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.