İki renkli tunus işi kaplumbağa örgü modeli

Tunus işi örgü modelleri serimizde bu kez iki renkli tunus işi örgü modeli var. Tunus işi battaniye modelleri yapımı bebek için de kullanabileceğiniz bu örneği yelek modeli yapımında bile kullanabilirsiniz. Battaniye modeli çift renkli olarak hem erkek hem de kız bebekler için kullanılabilir.

Tunus işi örgü modeli genelde tunus işi patik modelleri için kullanılabilmekte fakat bu videomuzda sizlere daha farklı bir örneği dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık.

Tunus işi örgü teknikleri konusunda videolarımıza devam edeceğiz. Tunus işi örgü battaniye, boyunluk, patik, yelek, hırka, kazak ve aklınıza gelebilecek diğer tüm örgü modelleri kolaylıkla örülebilir. Hem şık hem de kullanışlı bir modeldir.

Tunus işi örgü modelleri konusunda size daha önce de incili patik modeli yapımında kullanabileceğiniz bir örnek göstermiştik..

Tunus işi yelek, tunus işi patik yapımı, tunus işi anne yelekleri gibi pek çok örgü türünde kullanılabilen bir tekniktir. Bu sebeple tunus işi desen yapımı örgü sevenler tarafından çok sıklıkla kullanılmaktadır.

Tunus işi yelek yapımı ve tunus işi patik yapımı gibi örgü türlerinde boncuklu tunus işi modeli gerçekten çok şık duracaktır. Bunun yanı sıra örgü battaniye modelleri yapılışında da kullanabilirsiniz. Burada tekniği öğretmesi bizden, hangi alanlarda kullanacağınıza karar vermesi ise sizden…