Haşlanmış Limon Sayesinde 20 Kilo Verebilirsiniz

Haşlanmış Limon Sayesinde 20 Kilo Verebilirsiniz, Üstelik sadece 1 ay içerisinde verilebiliyormuş.. Limondan zarar gelmez deneyin derim.. >>

Limon, C vitamini deposu olmasının yanı sıra birçok yararı olduğu bilinen limonun bilmediğiniz bir kullanım alanı da var: Haşlanmış limon diyeti!

Haşlanmış limon diyetiyle bir ay içerisinde 20 kilo verdiğini söyleyen insanlar var. Hem de gerekli vitamin ve minerallerden uzak kalmadan!

Peki, Haşlanmış Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Haşlanmış limon diyeti hem zayıflamanızı hem de vücudunuzun enerji depolamasını sağlıyor. C vitamini deposu olmasının yanı sıra; potasyum, kalsiyum, demir ve magnezyum bir yandan vücudunuzu besliyor bir yandan da yağ yakma hızını arttırarak zayıflamanıza destek oluyor. Vücudunuzda yarattığı detoks etkisi sayesinde de hücreleriniz yenileniyor ve bağırsaklarınız temizleniyor.

Haşladığınız limonu açken tüketmenizde sakınca bulunmamaktadır. Çay ve kahve gibi midenize asla rahatsızlık vermeyecektir. Uyandıktan sonra bir bardak haşlanmış limon ile güne başladığınız takdirde; rahat ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

Haşlanmış Limonun Vücuda Ne Gibi Faydaları Vardır.

Sindirim sistemini güçlendirir.

Yağ yakım hızını arttırır.

Vücutta oluşan bakterilerin ve zararlı toksinlerin atılmasını sağlar.

Açken tükettiğiniz takdirde detoks etkisi vererek, hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır.

İçeriğinde zengin C vitamini bulunması vücudunuzun daha enerjik hissetmesini sağlar.

Bağırsaklarımızda oluşan bakterileri temizlemektedir.

Haşlanmış Limon Diyeti Nasıl Yapılır?

Her sabah tüketeceğiniz bir bardak haşlanmış limon, safra kesenizin uyarılmasını sağlar. Böylelikle gastrointestinal sistem uyarılmış olur. Limonun içerdiği mineraller sayesinde mideniz rahatlar ve sindirim sisteminiz güçlenir. Doğal yollardan kilo vermenize katkı sağlar. Ekstra bir diyet yapmadan düzenli olarak haşlanmış limonun suyunu içerseniz kilo verdiğinizi göreceksiniz.

Haşlanmış Limon Tarifi

Gerekli olan malzemeler

2 L su

5 adet limon

5 diş sarımsak

3 cm’lik zencefil tanesi

Hazırlanışı

Öncelikle limonların kabuklarını soyun ve suyunu güzelce sıkın. Arda kalan posayı ve kabukları atmayın. Daha sonra blenderın içerisinde zencefili ve sarımsağı güzelce eziyoruz. Limon suyunu ve blenderdan geçirdiğiniz karışımı bir tencere içerisinde kaynatın.

Gerekli olan 2 L’lik suyu ise ayrı bir tencerenin içerisine alıp üzerine ayırdığımız limon posasını ve kabuklarını ilave ediyoruz. Suyun kaynamaya başladığını gördüğünüzde hazırladığınız ilk karışımı tencereye ekleyin ve 10 dakika boyunca karıştırın. Daha sonra tencerenin kapağını kapatıp soğuması için bekleyin.

Hazırlanan bu içeriği her sabah açken tüketin. Unutmayın! Her sabah yalnızca bir bardak haşlanmış limon suyunu tüketmelisiniz.

Sağlıcakla kalın

Kaynak: http://gonuldostlar.net/haslanmis-limon-sayesinde-20-kilo-verebilirsiniz