Gündem

Hadise ve Acun’u yasa boğan ölüm haberi

Acı haberi alınca yıkıldılar! Hayatını kaybetmesinin ardından duygusal bir paylaşımda bulundu. “Şimdi melek oldun uçtun gittin…”

Hadise, bir dönem “O Ses Çocuklar” yarışmasına katılan Nazar’ın hayatını kaybetmesinin ardından duygusal bir paylaşımda bulundu.
Sosyal medya hesabından hayatını kaybeden “O Ses Çocuklar” yarışmacısı Nazar Nur Kaya için duygusal bir paylaşımda bulundu.

Nazar
Nazar
Instagram hesabından fotoğraf paylaşan Hadise, “Nazar… Sözün bittiği yer… O Ses Çocuklarda seninle tanıştık, çalıştık ve vakit geçirdik… Şimdi melek oldun uçtun gittin…”
“Aklım almıyor, o büyük güzel ailen için Allah’tan güç ve sabır diliyorum… Ve sen artık meleklerin arasından bizi izliyorsun cennetten… Nazar…” yazdı.
Murat Boz da sosyal medyadan üzüntüsünü dile getirdi.
Murat Boz sosyal medyada Nazar Nur Kaya’nın fotoğrafını paylaşarak, “Çok üzgünüm. Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun Nazar. Nurlar içinde uyu” yazdı.

Instagram hesabından açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı da, “Çok erken çok acı, söyleyecek bir şey bulamıyorum. Tatlı güzel Nazar mekanın cennet olsun, Allah ailene sabır versin.” dedi.