Gündem

Esra Erol isyan etti: Ne iğrenç bir davranış!

ATV ekranlarında ‘Esra Erol’da aynı programın sunuculuğunu yapan Esra Erol, canlı yayında adeta çılgına döndü.

Erol, cebinde parası olmasına rağmen; iki çocuğunu bırakıp, evlenmeden önce birlikte olduğu adama kaçan genç kadına canlı yayında sitem etti.

Sunucunun, “Kocasıyla mutsuz olan yerine birisini bulduğundan ona mı kaçacak? Bu ne kadar iğrenç bir şey” sözleri stüdyoda alkış topladı.

Uzun süredir ATV ekranlarında program yapan Esra Erol, kocasıyla mutsuz olduğu gerekçesiyle iki çocuğunu bırakıp 10 yıldır tanıdığı Polat isimli birine kaçan Büşra’ya çok kızdı.

Birkaç gün önce programa katılan Bekir Yücel, iki çocuğunun annesi olan karısı Büşra Yücel’in evdeki 52 bin TL’yi alarak Ferdi Mengütay isimli kişiye kaçtığı iddiasıyla canlı yayına çıktı.

İddiaların ardından Büşra’nın 6 yaşındaki çocuğunu annesine, 3 yaşındaki çocuğunu da otogarda bırakıp gitmesi şok etkisi yarattı.

Dünkü bölümde de stüdyoya bir kez daha gelen Büşra, “Ben, evi ayırdıktan sonra Bekir’den gerçekten soğudum. Programda anlatamadığım şeyler var. Ben Polat’ı 10 yıldır tanıyorum, 2 aydır da kendisiyle görüşüyorum.

Evlenmeden önce görüşmüştüm, ailem istemiyor diye ayrılmıştım. Sonradan tekrar görüşmeye başladım” dedi.

Çocuklarını bırakıp başka birine kaçan Büşra’nın kocasını suçlayarak haklı çıkmaya çalışması ve sonrasında da ‘Bana inanmıyorsunuz, beni dinlemiyorsunuz’ sözleriyle Esra Erol’u suçlaması bardağı taşıran son damla oldu.

Büşra’nın sözleriyle sinirlenen Esra Erol,

“Bu koltuğa oturduğunda ‘Kocam bana ihanet ediyor ve ben bu adamdan boşanamıyorum’ demeni çok isterdim. Kocanla mutsuzsan Polat’a kaçmak zorunda mısın ya? Kocasıyla mutsuz olan yerine birisini bulduğundan ona mı kaçacak? Bu ne kadar iğrenç bir şey ya ben utanıyorum. Kadın olarak da utanıyorum Büşra. Sakın gittiğiniz adamları kendinize güç olarak almayın. Kocan bunları yaptıysa aslanlar gibi git boşan. Ona ihtiyacın mı var? Çalışıyorum, paramı kazanıyorum diyorsun niye biriyle gidiyorsunuz siz hepiniz ya” dedi.

Erol sözlerini

“Kendine yeni hayat kurabilecek cebinde paran da var. Niye gitmenin sebebi Polat? Bunları Polat’sız da yapabilirdin. Çocuklarını yanına alıp yeni bir hayata başlayabilirdin. Bunu yapan binlerce kadın var ya. Ben evliliğimde bütün sorumlulukları kocamla beraber mi alıyorum sanıyorsun. Günde 15-16 saat yaşıyorum bir fiil yatmadan, ayaklarımı uzatmadan. Bu sadece benim için değil bunu yapan binlerce kadın var. Çocuklarımızın okulu, masrafları, ihtiyaçları, dersleri, ekstraları, eğitimleri… Bunları kocalarımız falan yapmıyor. Zaten beklemiyorum da. Bunları ben yapıyorum. O çocukları yetiştirecek olan kişi biziz. Ben bu sorumluluğu alıyorum. Dönüp de ‘Eşime sen niye bunu yapmıyorsun’ demem. ‘Bunu yapar mısın’ derim, yapar. Yapmıyorsa da o yapmadığı için kenara çekilmem, ben yaparım. Çünkü ben çocuklarım için yaşıyorum ve birçok kadın çocukları için yaşıyor” diye bitirdi.

BU VİDEOLARA MUTLAKA GÖZ ATIN…