Ana sayfa Bebek / Çocuk En yeni erkek bebek yelekleri örgü modelleri – Videolu açıklamalı 

En yeni erkek bebek yelekleri örgü modelleri – Videolu açıklamalı 

201
1
PAYLAŞ

Bebeklerin sağlığı için üşümemeleri en elzem konulardan biri. Allah korusun, hiçbir bebeğin üşüyüp hasta olmasını istemeyiz. Bunun için bahar aylarında ve kış aylarında bebeklerimize sıcak tutan giysiler giydirmeyi tercih ederiz. Örgü yelekler de bunlardan bir tanesidir.

Erkek bebek yelekleri örgü modelleri açıklamalı olarak sitemizde yer almakta. Bebeğinizi sımsıcak tutacak ve çokta şık görünmesini sağlayacak olan bu örgü modelini bu makalemize eklediğimiz videoda anlatılan teknikleri kullanarak ve verilen bilgilerle siz de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Pratik Yazar Youtube sayfasında çift pirinç örgülü erkek bebek yeleği modelinin yapılışı baştan sona tüm bilgiler verilerek 1 saat 18 dakikalık uzun bir videoda anlatılıyor. Bu video için emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ediyoruz ki örgü seven sizlere ve bizlere bu konuda tüm zahmetlere katlanıp bu çalışmayı hazırlamışlar. Videoyu beğendiyseniz ve faydalı bulduysanız Youtube kanalına abone olmanızı da şiddetle tavsiye ederiz. Bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz..

İşte çift pirinç örgülü erkek bebek yeleği modeli yapılış videosu

Kolay bebek yelek modelleri ve yapılışı bu videolar sayesinde rahatlıkla çıkarılabilmektedir.

İnternetten alıntı olarak ve sizlere fikir oluşturması açısından on bir bebek yeleği modelini de fotoğraflı olarak sizler için yayınlıyoruz.

1 YORUM

Comments are closed.