Ana sayfa El işleri Örgü Dersleri En güzel örgü modelleri

En güzel örgü modelleri

66
0
PAYLAŞ

En güzel örgü modelleri Nasıl Örülür’de! Sitemizdeki örgü modelleri yapımı videolu, fotoğraflı ve yazılı olarak anlatılmaktadır.

Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde özellikle bayanların giyim konusunda tercih etmekten asla vazgeçmedikleri örgü modelleri ön plana çıkıyor. Her bayanın severek uğraştığı örgü, bir moda sektörü olarak ta kadınların ilgisini çekiyor. 2016 kış sezonunda örgü modelleri içinde tercih edilen renk tonlarında iki renkli ve modeli kendinden olan yünler göze çarpıyor.

Bir kış kıyafet seçeneği olarak hanımların kullanımına sunulan kazak, atkı, hırka, bere, eldiven gibi kıyafetler, değişik renk tonlarında ve kombinlerinde bayanlar için güzel bir seçim ya da el işi olarak önümüze çıkıyor. Ayrıca bu kış mevsiminde Örgü modelleri içinde moda olmaya aday tercih, karşıt renklerin birbiriyle kombinlenmesi olacak gibi görünüyor.  Bayanların el şindeki maharetiyle sıcacık renklerin ve birbirinden güzel modellerin birleşmesi, kış sezonunda örgü modellerine olan ilgiyi artıracağa benziyor.

Örgü modellerini görmek için sitemizdeki kategorileri ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.