Ana sayfa Sağlık Dişleri 2 Dakikada Beyazlatma Yöntemi

Dişleri 2 Dakikada Beyazlatma Yöntemi

13
0
PAYLAŞ

Dişleri 2 Dakikada Beyazlatma Yöntemi! Evet yanlış okumadınız sadece iki dakika da bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Bunun için tonlarca para harcamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken mutfağınızdaki eşyalarla karışımı gerçekleştirmek…

Yarım limonun suyunu dörtte biri kabartma tozuyla doldurulmuş bardağa sıkın.Oluşan karışım bir süre kendi kendine kaynayacak, durulmasını bekleyin.

Bir pamuk parçasını karışıma daldırın ve dişlerinize sürün. Bir dakika kadar karışım dişlerinizde kalsın. Dişinizi fırçalayarak dişlerinizi karışımdan temizleyin. Karışımı dişlerinizde bırakmamaya özen gösterin, asidik olduğu için dişlerinizi aşındıracaktır.Bunu dişleriniz beyazlayana kadar haftada bir ya da iki kere tekrarlayın.

Son zamanların çılgınlarından biri de aktif karbon ile diş beyazlatma furyası. New Jersey’li diş hekimi Joseph Banker, aktif karbonun diş beyazlatmada inanılmaz etkili olduğunu belirtiyor.

Az miktarda aktif karbon ve suyu karıştırıp dişleri fırçalarsanız beyazlatma etkisini göreceğinizi iddia ediyor. Tabii ki ağzınızı karbon tamamen gidene kadar durulamak ve asla yutmamak gerekiyor.​

Kaynak: http://kadindakadin.com/disleri-2-dakikada-beyazlatma-yontemi/