Ana sayfa Deryanın Dünyası Deryanın Dünyası programı – Derya Baykal

Deryanın Dünyası programı – Derya Baykal

24
1
PAYLAŞ

Deryanın Dünyası Derya Baykal tarafından sunuluyor. Kanaltürk ekranlarında yayınlanan Deryanın Dünyası programını hafta içi her gün izleyebilirsiniz.

Deryanın Dünyası programı Derya Baykal tarafından hazırlanan ve sunumu gerçekleştirilen, örgü modelleri, yemek tarifleri, makyaj, diyet, ev hayatına dair ipuçları gibi çok sayıda konuyu barındıran bir programdır.

Kadın programları arasında en çok izlenen ve en popüler olanı Deryanın Dünyası’dır. Program hafta içi her gün Kanaltürk televizyon kanalında yayınlanmaktadır. Birbirinden değerli ve alanında uzman kişilerin konuk olarak katıldığı programda izleyicilere çok faydalı bilgiler aktarılmaktadır.

Deryanın Dünyası ve örgü

Programı özellikle örgü konusuna meraklı olan kadın izleyiciler çok sıkı takip etmektedirler. Örgü modellerinin açıklamalı olarak yer aldığı programda anlatılan teknikler ve verilen bilgiler sayesinde çok sayıda kadın kendisine ek gelir imkanı sağlamaktadır. Ördükleri örgü modellerini satarak ev bütçesine katkıda bulunmaktadırlar.

Deryanın Dünyası elden ele projesi

Programda yer alan elden ele projesi kapsamında ihtiyaç fazlası ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Böylece hem hiçbir şey israf edilmemiş oluyor hem de ihtiyaç sahipleri ihtiyacı olan ürünleri ücretsiz olarak temin etmiş oluyor. Bir nevi imece usulü diyebileceğimzi bu uygulamayı hayata geçiren programın sunucusu ekranların sevilen yüzü Derya Baykal’a teşekkür ediyoruz.

Derya Baykal’ın örgü modellerini görmek için tıklayın!

1 YORUM

Comments are closed.