Ana sayfa Deryanın Dünyası Derya Baykal örgü modelleri

Derya Baykal örgü modelleri

5
1
PAYLAŞ

Derya Baykal örgü modelleri hafta içi her gün Kanaltürk ekranlarında izleyicileriyle buluşan Derya’nın Dünyası programında anlatılmaktadır. Derya Baykal‘ın hazırladığı ve sunduğu reyting rekorları kıran bu programda birbirinden ünlü konuklar yer almaktadır.

Örgü konusunda uzman isimler çok şık örgü modellerini örgü meraklıları için yapılışlarını detaylarıyla ve örnekleri ile anlatmaktadırlar. Derya baykal örgü modelleri örgü seven kişiler için bulunmaz bir nimet gibidir.

Derya baykal örgü modelleri arasında en popülerleri şal modelleri boyunluk modelleri şapka modelleri bebek battaniyesi modelleri hırka modelleri patik modelleri bere modelleri bebek yeleği modelleri şeklinde sıralanabilir.

Derya Baykal şal modelleri

Derya Baykal tarafından hazırlanan ve sunulan Derya’nın Dünyası programının 27 Nisan 2015 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde izleyenlerin büyük beğenisini kazanan çok şık bir şal modeli yapılışı anlatıldı. Deryanın Dünyası şal modelleri genellikle çok beğeniliyor ve örgü sevenler tarafından örülerek kullanılıyor. Bu model de yine izleyicilerden on üzerinden on tam puan aldı.

Nurgün Tezcan tarafından anlatılan bu şal modelinin yapılışını videolu anlatım olarak sizlere sunuyoruz. Bu videoda anlatılan bilgileri siz de uygulayabilir, gösterilen teknikler sayesinde çok şık şallar örebilirsiniz. Nurgün Tezcan şal modelini gerek yazılı gerekse görüntülü olarak gereken miktarda açıklamıştır.

Derya Baykal ’ın Derya’nın Dünyası’nda şal (27 Nisan 2015 )anlatıldı. Tekrarını izleyerek takıldığınız yerleri pekiştirebilir, siz de bu şık modeli örebilirsiniz. Derya Baykal şal yazlık kilim değil diğer örgü türlerinde de çok sayıda örneği izleyicileriyle paylaşıyor.

Boyunluklar, şallar, pançolar, atkılar, fularlar, şapkalar ve bunun gibi çok sayıda aksesuar ve ürününün örülme stili, yapılış biçimi Derya’nın Dünyası programında anlatılıyor. Bu sebeple özellikle ev hanımları tarafından program kaçırılmıyor, her gün izleniyor. Başarılı bir kadın olanDerya Baykalgerçekten yaptığı işler ile takdiri sonuna kadar hak ediyor. Biz de onun fanları olarak videolarını sizlerle paylaşıyoruz ki hem daha fazla tanıtımını sağlayalım hem de ürünlerin örülmesinde kafalarda oluşan soru işaretlerini yok edelim.

1 YORUM

Comments are closed.