Ana sayfa Yelek Derya Baykal yelek modelleri yapılışı

Derya Baykal yelek modelleri yapılışı [Erkek ve kız bebek için yelekler]

151
0
PAYLAŞ

Derya Baykal yelek modelleri yapılışı hem erkek bebek yelek modelleri hem de kız bebekler için örneklerin yapımı videolu olarak anlatılıyor. Derya Baykal yelek modelleri konusunu televizyon ekranlarında yayınlanan programlarında sıkça yer vermekteydi. Özellikle Zerrin Kaya‘nın anlattığı kolay yelek yapımı videosu oldukça rağbet görmekte.

Erkek bebek yelekleri örgü modelleri konumuzda muhteşem bebek yeleği örneklerinin yapılış videolarını sizlerle paylaştık. Dilerseniz bu makalemize de göz atabilirsiniz. Biz erkek bebekler için dedik fakat siz renk gibi ufak değişiklikler yaparak bu güzel yelek modellerini kız bebekler için de kullanabilirsiniz.

Derya Baykal yelek modelleri yapılışı anlatımlı video

Kolay yelek yapımı: Kaz ayağı örgü bebek yeleği yapılışı anlatımlı

Kolay bebek yeleği
Kolay bebek yeleği

Kolay bebek yeleği modeli yapılışı arıyorsanız bu video mutlaka ilginizi çekecektir. Kaz ayağı bebek yeleği olarak adlandırılan bu şık örnek hem erkek hem de kız bebekler için uygun olup yapılışı basit, örülüşü ise oldukça zevklidir.

Bu tekniği kullanarak çok daha farklı bebek yeleği modelleri örmek tamamen sizin elinizde. Yaratıcılığınıza güveniyorsanız gördüğünüz modele bağlı kalmayın mutlaka bir şeylerini değiştirin 😉

İşte bu modelin yapılış videosu


Yukarıdaki modeli beğenmediniz mi? Merak etmeyin, Derya Baykal bebek yelekleri açıklamalı olarak sitemizde yer alıyor.

Nasıl Örülür sitemizdeki “Yelek” bölümünde onlarca model mevcut. Mutlaka beğendiğiniz bir model bulacaksınız bundan eminiz 😉

En yeni tığ işi yelek modelleri Derya Baykal yelek örnekleri konumuzda sizler için 3 farklı modelin yapılışının baştan sona anlatıldığı videolar paylaştık. Bu konuya da mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Yelek modelleri özellikle ilk bahar ve son bahar aylarında serin havalarda üşümekten kurtarma rolüyle muhteşem bir giysidir. Hem şık görüntüsü vardır hem de sıcak tutar, üşütüp hasta olmanızı engeller. Hele de örgü ise… Örgü olan işler el emeği barındırır ve bu nedenle hem değeri hem de kullanışlılık özelliği fazladır. Kullandığınız kaliteli yünler bu ürünün onlarca yıl kullanılabilmesine imkan tanımaktadır. Hatta bazı yelekler vardır ki nesillere miras kalabilmektedir.

Örgüye meraklıysanız mutlaka bu modellerden bir tanesini ya da birkaç tanesini örmenizi tavsiye ederiz. Dediğimiz gibi sitemizde onlarca örnek mevcut. Bunlardan birkaç tanesinin ilginizi çekeceğinden de eminiz.

Örgü dolu iyi günler dileriz…