Ana sayfa Derya Baykal Deryanın Dünyası hangi kanalda saat kaçta?

Derya Baykal Deryanın Dünyası hangi kanalda saat kaçta?

Derya Baykal’ın programı hangi kanalda ve saat kaçta? Hangi gün? Deryanın Dünyası hangi kanalda saat kaçta gibi soruların cevabı burada. Derya Baykal Deryanın Dünyası programını hafta içi her gün Kanaltürk ekranlarında saat 12:50’te yapmaktadır. Bu programda kadınlara yönelik içerikler yer almakta, özellikle kadınların ilgisini çeken; yemek tarifleri, örgü teknikleri, sağlık ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Örgü konusunda nasıl örülür dediğiniz ne varsa her gün farklı modellerin yapımları uygulamalı olarak anlatılmaktadır.

Derya Baykal müjdeyi Instagram hesabından verdi – Okumak için tıklayın!

Derya baykal’ın deryanın dünyası programı hangi kanalda sorusunun cevabı ise program haftaiçi hergün saat 12 50 te kanaltürk ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır en çok aranan örgü modelleri arasında şunlar yer almaktadır bebek patiği nasıl örülür bebek battaniyesi nasıl örülür bere nasıl örülür atkı nasıl örülür gibi örnekler çoğaltılabilirmektedir.

Derya’nın Dünyası programının başlayacağı tarih – 2015 yılı için cevap

Resmi olmayan bizim ulaştığımız bilgilere göre Derya Baykal’ın sunduğu Derya’nın Dünyası programı 19 Ekim 2015 Pazartesi günü geçen yıl olduğu gibi yine Kanaltürk ekranlarında yeni yayın dönemine başlayacak. Tabi bu açıklama resmi bir açıklama olmadığı için tarih konusunda değişiklikler olabilir. Derya Baykal’ın Facebook sayfasında edinilen bilgi programın 19 Ekim tarihinde başlayacağı yönünde…

derya baykal örgüleri, deryanın dünyası örgüleri, derya baykal hangi kanalda, derya baykal programı, derya baykal örgü