Ana sayfa Bebek / Çocuk Convers bebek patiği yapılışı videolu anlatım –

Convers bebek patiği yapılışı videolu anlatım – [Tığ işi patik modelleri]

768
0
PAYLAŞ
convers bebek patigi
convers bebek patigi

Convers bebek patiği nasıl örülür? Bebek patiği modeli arıyorsanız bu örneğe bayılacaksınız. Bebekler için patik modelleri arasında en popüler modellerden biri convers ayakkabının patik versiyonudur. Bu örneğin tüm yapılış aşamalarının ayrı ayrı videolarını sizler için derledik ve bu makalemizde yayınlıyoruz. Patiğin taban yapımı videosundan üst kısmının örülüşüne tüm detaylarını bu videolarda bulabileceksiniz.

Converse ayakkabıların birebir aynısını bebek patiği olarak örmek kim istemez? Tığ işi converse patik örmek isteyenler için anlatımlı video yayınlıyoruz. Converse bebek patiği örerek bebeğinize çok şık bir patik giydirebilirsiniz.

Convers bebek patik taban yapımı videosu

Patiğin tabanı nasıl örülüyor? Bu sorunun tüm cevabı aşağıdaki videoda. Yaklaşık 7 dakikalık bu videoda tabanın örülüşündeki tüm aşamalar tek tek sizler için gösterilmiş. Bu videoyu izleyerek rahatlıkla tabanını örebilirsiniz.

Convers bebek patik taban yapımı 1

Tabanın nasıl örüldüğünün anlatıldığı bir diğer video da aşağıda yer alıyor. Tığ ile örülen bu model oldukça şık ama biraz da zahmetli tabi.

Patiğin ön kısmın örülüşünün anlatıldığı video

Ön kısmın örülüşünün detaylarıyla anlatıldığı bu videoyu da adım adım izleyebilir ve örgünüze devam edebilirsiniz.

Patikteki siyah çizgi nasıl yapılır? Cevap bu videoda!

Kritik bir nokta. Patiğin üzerindeki siyah çizilerin yapılış aşamalarını da aşağıda yer alan videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Patiğin ön kısmının yapılışının anlatıldığı video

Patiğin dil kısmının nasıl örüldüğünün anlatıldığı video

Convers bebek patiği modelleri

Farklı renklerde bu model nasıl duruyor merak ediyorsanız bunun için sizlerle bir kaç farklı tonda aynı model paylaşalım. Convers bebek patiği örecekseniz bebeğin cinsiyetine göre farklı renkler yapabilirisiz. Ya da standart kalıbın dışına çıkıp çok daha farklı bir model de ortaya koyabilirsiniz.

Tercih tamamen size kalmış…

İşte fotoğraflar…

Convers patik örmek isteyenler için Canım Anne Youtube kanalında yayınlanan bu videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Bu anlatımın yararlı olacağı kanaatindeyiz. Umarız sizler de bu videodaki anlatım ile çok güzel patikler örersiniz. Ördüğünüz patiklerin fotoğraflarını bize Facebook sayfamız üzerinden gönderdiğiniz taktirde hem sitemizde hem de sayfamızda yayınlayabiliriz. Sizlere şimdiden kolay gelsin…

Not: Biz bu patiğin yapımında 4 numaralı tığ kullanıldı. Siz ipe göre farklı tığ kullanabilirsiniz.

Patikler hem bebek ve çocukların ayaklarını soğuktan koruyama yardımcı olup üşütüp hasta olmalarını engeller hem de çok güzel görüntü sağlar. Ayrıca bebek ve çocukların evde ayaklarına bir şeyler batmasının da önüne geçer. Patikler örmesi zevklidir ve kullanışlı bir ürün olması sebebiyle hem dünyanın çeşitli bölgelerinde hem de ülkemizde örgü seven kişiler tarafından tercih edilen bir örgü türüdür.

Kaynak: Hobilendik.net

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here