Sağlık

Böbrek hastalıklarına iyi gelen su

İstanbul’daki bu çeşmeden böbrek hastalıklarına iyi gelen su akıyor. Böbrek taşı düşürme suyu olarak bilinen bu çeşmenin suyu böbrek iltihabı, böbrek yetmezliği, böbrek kisti gibi pek çok rahatsızlığa da deva oluyor.

İstanbulda şifalı su akpınar köyü içinde yer alıyor. Ulaşımı biraz zahmetli olsa da böbrek hastalıklarına iyi gelen su için bu yolu kat etmeye değer. Böbreklere iyi gelen su tat olarakta muhteşem bir lezzete sahip.


İstanbulda şifalı su çeşmesi olabileceğini genelde kimse düşünmüyor ama istanbul akpınar köyü bu konuda müstesna yerlerden. Şifalı su akpınar köyü halkı tarafından da anlatılıyor. Böbrek hastalıklarına iyi gelen su diğer hastalıklara da şifa niyetiyle içilebilir. Böbrek tası nasıl düşürülür sorusu pek çok ağrı çeken vatandaşın aklında. Bu suyu denemek hem bedava hem de sağlıklı. O yüzden denemenizi tavsiye ederiz.

Böbrek taşı için mucize çözümler Prof. İbrahim Saraçoğlu tarafından da kürlerle anlatılıyor. böbrek taşı ibrahim saraçoğlu tarafından ele alınırken: Böbrek taşı nasıl düşürülür? Böbrek taşı olan kişiler ağrı ve acıları azaltmak için neler yapabilir? Böbrek taşının düşürülmesine hangi doğal bitki ve besinler yardımcı olur? Sorularına kendisi de yanıt veriyor.