BİM, A101, Şok aktüel ürünleri – Tüm kataloglar

BİM, A101, Şok aktüel ürünleri – Tüm kataloglar

Türkiye’de bir çok market belirli günlerde indirimli fırsat ürünleri getirmektedir. Bu günlerde firmalar müşterilerine çok özel ürünleri indirimli fiyatlarla sunmaktadır. Aktüel yani indirimli ürünler bim, a101, şok, hakmar gibi marketler tarafından getirilmektedir. BİM, A101, Şok aktüel ürünleri tüm kataloglar firmaların internet sitesinde güncel olarak yayınlanmaktadır.

Her hafta düzenli olarak kampanya yapan ve müşterilerine uygun fiyatlara ürünler sunan marketler arasında en popüler olanları BİM, A101, Şok, Hakmar sayılabilir.

BİM, A101, Şok ve Hakmar aktüel ürünleri 2017 yılında da devam ediyor. Yüzlerce aktüel ürün indirimli fiyatlarla satılmaktadır.

Gri market gibi daha yerel bazdaki marketlerde de oldukça fazla ürün indirimli olarak satılmaktadır fakat Gri’nin şubesi diğer firmalar kadar yaygın görülmediğinden bilinmemektedir.

Keza UCZ de de indirimli ürünler satışa sunulmaktadır.

İndirimli aktüel ürünler BİM’e hangi gün geliyor?

Büyük indirimlerin olduğu gün BİM için Cuma. BİM aktüel ürünler günü olan her cuma onlarca ürün özel indirime giriyor ve bu şekilde satılıyor. Fırsatı kaçırmamak isteyen müşteriler yayınlanan bültenleri çok sıkı bir şekilde takip ediyor hatta firmada çalışan tanıdıkları varsa bu ürünleri ayırtıyor. Çünkü bu ürünler çok sınırlı sayıda geliyor ve daha satışa sunulduğu saatte tükeniyor.

İndirimli aktüel ürünler A101’e hangi gün geliyor?

Aktüel ürünlerin A101’de satışa sunulduğu gün Perşembe günü. Bu günlerde gıdadan giyime onlarca ürün normalden yüzde 10, 20, 30 hatta 50’ye varan indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu ürünleri almak isteyenler perşembe günlerini sabırsızlıkla bekliyor. En fazla aktüel ürün çeşidi getiren firmalardan bir tanesi olan A101’in ayrıcalıklı fiyatlardan sunduğu ürünleri kaçırmamak için çoğu zaman perşembe günü sabahtan gitmek gerekiyor çünkü ürünler sınırlı sayıda geliyor ve kısa sürede tükenmiş oluyor.

İndirimli aktüel ürünler ŞOK marketlerine hangi gün geliyor?

Şok marketlerinde indirim günü çarşamba. Çarşamba günleri Şok marketlerine uğradığınızda indirimli fiyatlarla ve aktüel ürünlerle karşılaşmanız oldukça normal.

İndirimli aktüel ürünler HAKMAR’a hangi gün geliyor?

HAKMAR marketlerinde de A101’de olduğu gibi perşembe günleri aktüel ürünler günü. Diğer marketlere oranla daha az şubesi olmasına rağmen Hakmar’ın da sıkı takipçileri bulunmakta. HAKMAR aktüel ürünleri de oldukça rağbet görmektedir.

BİM VS A101 ABURCUBURLARI atışma videosunu aşağıda izleyebilirisniz…

Bu marketlere gelen ürünleri kaçırmamak için, fırsatlardan faydalanabilmek için en çok dikkat edilmesi gereken şey ise bu ürünlerin sınırlı sayıda geldiği ve kısa sürede tükendiğidir. Satılmayan ürünler ertesi hafta yeni aktüel ürünler ile yer değiştirildiğinden kalan ürünler depoya konulmaktadır. Tarihleri bu yüzden dikkate almanızı tavsiye ederiz.

CarrefourSa ve Migros’ta da bu tarz ürünler oluyor. Gerçi bu marketlerde ürünler sürekli olarak yer alıyor fakat bazı tarihlerde fiyat olarak oldukça düşük fiyata alıcı buluyor. Kampanya tarihleri için net bir şey söyleyemeyeceğiz 🙂

Sosyal Medyada Paylaşın:

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ