Ana sayfa Yelek Bebekler için örgü yelek örnekleri yapılışı

Bebekler için örgü yelek örnekleri yapılışı

22
0
PAYLAŞ

Bebek yelekleri en çok örülen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Bebek yelekleri örgü modelleri hem zevkli hem de çok gerekli olduğu için tercih edilmektedir. Bebek yelekleri yapılışı kolay örnekler zor örnekler olarak farklılık gösterse de sitemizde bu konuyla ilgili çok sayıda model videolu fotoğraflı ve yazılı olarak anlatımlı haliyle mevcuttur.

Bebek yelekleri örnekleri özellikle kış aylarının yaklaştığı dönemlerde tercih edilmektedir. Yeni doğmuş bebeklerin üşümemeleri için yelek giderilmesi önemlidir. Bu yelek modeli örgü olarak yapılması genellikle tercih edilmektedir. Bebek yelekleri derya baykal tarafından hazırlanan ve sunulan derya’nın dünyası programında da sıklıkla yer almaktadır.

Sizler için bir kaç tane örgü modelini burada yayınlıyoruz. Diğer modellere sitemizdeki diğer sayfalardan bakabilirsiniz.

Kapşonlu çocuk yeleği yapılışı

Kapşonlu-çocuk-yeleği-Kapşonlu-çocuk-yeleği-nasıl-yapılır-Kapşonlu-çocuk-yeleği-nasıl-örülür-Kapşonlu-çocuk-yeleği-yapılışı-çocuk-yeleği-modelleri-620x346

Yaplışında kullanılan ip; Nako minnoş

Kullanılan şiş; 3.5 numara şiş

Önler 44 ilmek başladım. 18 ilmek haroşa, 26 ilmek düz koltuğa gelince 2 ters 2 düz koltukta 7 ilmek artırıp 7 sıra ördükten sonra haroşa bölümünü kesip devam ettim. İkişer ilmek kesmeye devam 22 ilmek kalana kadar arka 72 ilmek yine koltukta 7 ilmek artırma 2 ters 2 düz bitince parçaları diktikten sonra ilmek alıp kapşonu ördüm. Umarım açıklama yeterli olmuştur. Örmek isteyenler için kolay gelsin.

Deryanın Dünyası papyonlu çocuk yeleği – Videosu

Diğer yelek modellerini görmek için buraya tıklayın!

Kanaltürk ekranlarında yayınlanan programda bebek yelekleri Derya Baykal tarafından çağrılan usta isimler tarafından yapılışları anlatılarak uygulamalı olarak izleyicilere sunulmaktadır. Burada verilen bilgiler ışığında sizler de kolaylıkla evinizde örnekleri çıkartabilir yepyeni örgü modelleri oluşturabilirsiniz.