Ana sayfa Bebek / Çocuk Bebek oyun halısı nasıl örülür?

Bebek oyun halısı nasıl örülür?

362
0
PAYLAŞ

Bebek oyun halısı nasıl örülür? Bebek için oyun halısı satın almak yerine kendiniz örebilirsiniz. Hem öreceğiniz model onu soğuk zeminden de koruyacağından küçük meleğinizin hasta olmasını ve üşümesini engelleyecektir.

Ördüğü örneğin fotoğraflarını ve anlatımını bize gönderen Gizem Tukur Erturk’e çok teşekkür ediyoruz. Sizler de ördüğünüz modellerin fotoğraflarını ve yapılışlarını bize Facebook sayfamızdan gönderebilirsiniz.

Zemini 150 ilmek başlayıp fantastik lastik örülüyor. Beyaz üçgenlerini de 28 ilmek düz örgüyle başlayın ve kese kese 2 ilmek kalana kadar örüp sonra geri dönün. İlmekleri kenarlardan toplayarak bitirin ve ipini koparmadan devam edin. Bitirince de içlerini doldurup sabitleyin. Kolay gelsin.

bebek oyun halısı, oyun halısı nasıl örülür, bebek için oyun halısı nasıl örülür, bebek halısı nasıl örülür, bebek için oyun halısı modeli (1) bebek oyun halısı, oyun halısı nasıl örülür, bebek için oyun halısı nasıl örülür, bebek halısı nasıl örülür, bebek için oyun halısı modeli (2)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here