Bebek için uyku tulumu nasıl örülür?

Bebek için uyku tulumu nasıl örülür?

Ponponlu bebek uyku tulumu nasıl örülür? Muhteşem bir model. Bebeğiniz için uyku tulumu örmek istiyorsanız bu modele bayılacaksınız. Bu modelin anlatımını bize Facebook sayfamız üzerinden ulaştıran Erdoğan Selcan Tükel’e çok teşekkür ediyoruz. Modelin siparişi için kendisine buradan ulaşabilirsiniz; https://www.facebook.com/erdoganselcan.tukel

Gelelim modelin nasıl örüldüğünü anlatmaya… 73 ilmek ile başlayın. 5 sıra haroşa ördükten sonra 7’şer ilmek yanlarda bırakarak 14 düz 1 ters olarak enine 4 kare yapın. Boyuna 6 kare olunca olunca arkasını düz örün. 145 cm ördükten sonra şapka kısmını ikiye katlayıp dikin. Ponponları dikip 1 buçuk metre pazenle astarlayın. Bir yanı komple dikip diğer tarafa da isteğe göre düğme iliği yada çıt çıt dikebilirsiniz.

Kullanılan İp ve şiş numarası: Kartopu zambak 5 no şiş

Bebek için uyku tulumu nasıl örülür

10949788_1539638166292952_329461962_n copy

bebek battaniyesi nasıl örülür, bebek battaniyesi örneği, örgü bebek battaniyesi , ponponlu bebek battaniyesi , nasıl örülür (1)  bebek battaniyesi nasıl örülür, bebek battaniyesi örneği, örgü bebek battaniyesi , ponponlu bebek battaniyesi , nasıl örülür (3)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ