Ana sayfa Diğer Barış Arduç ilk kez konuştu! Gupse Özay’la ayrıldılar mı?

Barış Arduç ilk kez konuştu! Gupse Özay’la ayrıldılar mı?

7
0
PAYLAŞ

Kiralık Aşk’ın yakışıklı ismi Barış Arduç, son zamanlarda hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Barış Arduç, uzun zamandır beraber olduğu Gupse Özay’dan ayrıldığı haberlerine açıklık getirdi.

 

Son günlerde Gupse Özay’la ayrıldıkları iddiasıyla sık sık gündeme gelen Barış Arduç, Yılbaşı etkinliğinde görüntülendi. Volkswagen Arena’da gerçekleşen etkinliğe katılan cemiyet hayatının ünlü isimlerinin de Barış Arduç’a hayranlıkları gözden kaçmadı. Oynadığı Kiralık Aşk dizisiyle bir anda yıldızı parlayan ve kısa sürede milyonların gönlünü fetheden Barış Arduç, Deliha filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Gupse Özay’dan ayrıldığı haberlerinin hatırlatılması üzerine şu açıklamayı yaptı: “Çıkan haberler yalan. Nasıl böyle haberlerin çıktığını da bilmiyorum.”

Zaman zaman ayrılık iddiaları haberleriyle isimleri anılan Barış Arduç ve Gupse Özay, Umut Eker, Selin Türkmen, Erdem Yener, Sarp Apak ve Can Bonomo-Didem Soydan çiftinin de bulunduğu bir arkadaş grubuyla 45’lik Bebek’te eğlenmiş, iddiaları çektirdikleri fotoğraflar yanıtlamışlardır. Gupse Özay ile Barış Arduç’un keyfinin yerinde olduğu görülürken, Gupse Özay’ın zafer işareti yaptığı da dikkatlerden kaçmamıştı.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

1987 tarihinde doğan Barış Arduç, Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşan yakışıklı oyuncu, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını duyuran Barış Arduç; Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Deliha adlı ilk sinema filminde rol alan Barış Arduç, asıl sıkışını Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk adlı dizide Ömer karakteriyle yakalamıştır.