Artan ipleri değerlendirme için sarma yöntemi

Artan ipleri değerlendirme için artan ipleri elde sarma teknikleri konusundan size bahsedelim. Pratik ip sarma yöntemi sayesinde kolay bir şekilde yumak sarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Artan ipleri sarma yöntemi bozulan yumak nasıl toplanır sorusuna da bir cevap olacak. Artan iplerden neler yapabilirim diyorsanız böyle sarabilirsiniz mesela ve ihtiyacınız olduğunda kolayca kullanıp örgünüzü örebilirsiniz.

Örgü modelleri ördükten sonra artan ipleri değerlendirme amacıyla tekrar tekrar kullanmak isteyebilirsiniz fakat dağılan yumaklar başınıza dert olur. İşte bu videoda anlattığımız kolay ip sarma yöntemi sayesinde bozulan yumaklarınızı kısa sürede eski haline getirebilir, ihtiyacınız olduğunda da tekrar örgü modelleri yaparken kullanabilirsiniz.

Artan ipler artık sinir bozmayacak! Artan ipler kesinlikle çöpe gitmemelidir. Farklı modellerde örneğin daha az ip ihtiyacı olan bebek patiği modelleri gibi örgü türlerinde değerlendirilmelidir.

Örgü için alınan yumaklar seçilirken ne örüleceği mutlaka dikkate alınmalıdır. Hangi ip hangi örgü için kullanılır bunu bilmek gerekir ki çıkarmak istediğiniz örnek aynı şekilde olsun. Yoksa örgü modeli tam istediğiniz gibi olmaz ve o kadar emeğinizin hepsi boşa gider. Kanalımızda onlarca örgü modelinin yapılış aşamalarını dilimiz döndüğünce anlatıyoruz. Umarız siz de bakarak örgü modellerini kolayca çıkarır, çok güzel bereler, yelekler, kazaklar, battaniyeler örüyorsunuzdur. Bunları bizimle yorum kısmında paylaşırsanız çok seviniriz. Yarn winding with hand…

BU VİDEOLARA MUTLAKA GÖZ ATIN...

Dr. Öz "Koronavirüse herkes yakalanacak" dedi ve 8 madde açıkladıKuru öksürük ve boğaz ağrısını şıp diye kesecek

Grip nasıl çabuk geçer? İşte bir günde iyileştiren mucizevi formül!

Bütün gözler üzerinizde olacak! Evde gençleştirici yüz maskesi tarifiİstanbul'daki bu çeşmeden şifa akıyor!

Kilo verdiren kahve tarifi: Hem lezzetli hem zayıflatıyor!

Tek denemede mucizevi etki!

Küçük sineklerden kurtulmanın yolu - Denenmiştir KESİN ÇÖZÜM!

Porselen gibi bir cilt için cilt lekelerini açan yüz maskesi

Kilo almanın yolları: 2 dakikada hazırlanan kilo aldıran karışım

1 liraya sivilce kurutucu tonik