Alişan’ın kasko şirketinden alacağı ücret belli oldu!

Şarkıcı Alişan, ailesinin de içinde olduğu araçla Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde trafik kazası geçirmişti. Ölümden dönen Alişan’ın, kasko şirketinden hasarlı aracı için alacağı ödeme belli olurken, kaza geçirilen aracın bir hafta önce satışa çıkarıldığı ortaya çıktı.

Alişan olarak tanınan şarkıcı Serkan Burak Tektaş, geçtiğimiz günlerde şahsi otomobiliyle İstanbul’dan İzmir’e giderken kaza geçirdi. İzmir-İstanbul Otoyulu’nda Çerkezosmaniye Mahallesi yakınlarında sağ arka aksının kırılması sonucu bariyerlere çarpıp devrilen cip, ardından 30 metre sürüklendi.

Kazada Alişan ve araçta bulunan eşi Buse Varol ile iki yaşındaki oğlu Burak yara almadan kurtuldu. Ünlü çiftin çocuklarının Vietnam uyruklu bakıcısı Marianne Villamer Candayan (43) ise hafif yaralı olarak Saruhanlı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programının özel haberine göre; Alişan, kaza geçirdiği aracını bir hafta önce 1 milyon 250 bin TL’ye satışa çıkardı.
Aracı için 1 milyon 100 bin TL verilen 44 yaşındaki şarkıcı, teklifi reddetti.

Kaza sonrası aracı kullanılamaz hale gelen Alişan, sigorta şirketinden 1 milyon TL para alacak.

5 KURBAN KESTİRDİ

İki yaşındaki oğlu, eşi ve bakıcılarıyla araçtan sağ çıktıkları için “Verilmiş sadakamız varmış” diyen şarkıcı, ‘2. Sayfa’ya yaptığı açıklamada, 5 kurban kestirip Darülaceze’ye bağışladığını söyledi.

Ünlü şarkıcı, kazada oğlunun zarar görmemesi için üzerine kapanarak koruyan bakıcıları için de örnek olacak bir davranışta bulundu.

Alişan, “Ömrümüzün sonuna kadar o da istediği süreçte hep bizimle olacak. Maddi ve manevi olarak yanında olacağız” ifadelerini kullandı.