Acun Ilıcalı: Survivor 2020’de SMS birincisi belli

‘Survivor 2020’ yarışmasında, 19 Haziran Cuma akşamı ödül oyunu heyecanı yaşandı. Yeni bölüm fragmanına ise Acun Ilıcalı’nın, SMS oylaması ile ilgili açıklaması damga vurdu.

TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor 2020’de, mavi takım ile kırmızı takım, büyük ödül için kıyasıyla bir mücadele verdi. Oyunda skor 9-9’a gelince, kazananı belirlemek için bayrak yarışı yapıldı.

KIRMIZI TAKIM KAZANDI

Bayrak yarışına mavi takımdan Barış Murat Yağcı ile Yasin Obuz, kırmızı takımdan Berkan Karabulut ile Sercan Yıldırım çıktı. Takımlarda atışları ise Barış ile Sercan yaptı. Atışlarda yeteneğini gösteren Sercan, ödülü takımına kazandırdı.

Berkan, Elif, Sercan ve Evrim’den oluşan kırmızı takım, havaalanına giderek özel bir jete bindi. Yarışmacılar, özel jetle Dominik’in kuzeyinde yer alan Cabarete’ye götürüldü ve lüks bir katamaranda düzenlenen partide eğlendi.
BARIŞ SAKATLANDI

Sercan ile mücadelesinde dengesini kaybedip atış çizgisini geçen Barış yere düştü. Hafif şekilde sakatlanan Barış’a, doktor müdahalesi yapıldı.

EVRİM’E TEPKİ

Evrim’in “Barış atış yaparken çizgiyi geçti” sözleri tepkilere neden oldu. Mavi takımda yer alan Yasin Obuz, Evrim’e “Barış sakat bir şekilde orada yatıyor, sen çizgi diyorsun” çıkışında bulundu.

ACUN ILICALI’DAN AÇIKLAMA

Büyük finale sayılı günler kala Acun Ilıcalı, bu akşam yayınlanacak bölümde, Survivor 2020’de bundan sonra gerçekleşecek süreci anlattı.

Bireysel dönemin ilk konseyinde konuşan Ilıcalı, “Çok büyük bir oylama yapıldı ve şu anda sıralama belli. Bu akşam aday olan yarışmacımız, daha sonra birinci olarak kendisine rakip de seçebilme şansına sahip olacak” dedi.