Ana sayfa Bebek / Çocuk En güzel açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları – Videolu anlatım 

En güzel açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları – Videolu anlatım 

90
0
PAYLAŞ
Açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları
En güzel açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları - Videolu anlatım 

Açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları videolu anlatımlı olarak sizler için yayınlıyoruz.

Kolay bebek yelekleri örgü modelleri anlatımlı videolu olarak arıyorsanız buna bayılacaksınız. Çünkü bu açıklamalı örgü modelleri sizin örneği tam olarak kavramanıza yardımcı olacak.

Gönülden Örgüler isimli Youtube kanalındaki videoda bebek yeleğini örmeniz için gereken tüm teknikler yakın çekimlerle ve sesli anlatımla çokta açıklayıcı biçimde verilmiş. Şimdi yapmanız gereken aşağıdaki videoyu izlemek ve adım adım ilerleyerek bu modeli çıkartmak.

En çok tercih edilen bebek örgü modelleri arasında patik, yelek, bere, bebek tulumu, bebek battaniyesi gibi ürünler yer almaktadır. Yıl farkı olmaksızın 1960’ta da 2016, 2017, 2018, 2019 gibi yıllarda da bebeklerimiz için örgü yapmaktan hiç vazgeçmeyeceğiz değil mi 🙂

Dilerseniz sitemizdeki kategorilere bakarak çok farklı örnek ve modellere ulaşabilirsiniz. Sitemizde daha önce hiç görmemiş olabileceğiniz onlarca model sizleri bekliyor. Çoğu içeriğimizde anlatımlı videolar sizlere bu konuda yol gösterici nitelikte olacaktır.

En güzel açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları - Videolu anlatım 
En güzel açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları – Videolu anlatım

Bebekler için örgü ürünler kullanmak, kullanılan ipin doğallığıyla alakalı olarak, hazır giysilere oranla çok daha sağlıklı olabilmektedir. Soğuklardan küçük bebişler çok daha kolay etkilenebildiğinden özellikle serin havalarda ve soğuk kış günlerinde onları hastalıklardan korumak adına öreceğimiz patik, yelek, tulum, battaniye gibi ürünler onları olumsuz etkilerden koruyacaktır.

Her yıl birbirinden güzel örgü modelleri çıkmaktadır. Aslolan teknikleri bilmektir. Örgü tekniklerine hakim olduğunuzda kendi modellerinizi üretme konusunda hiçte zorlanmadığınızı göreceksiniz. Tüm örgü tekniklerini öğrendiğinizde yaratıcılık vasfınızı en güzel gösterebileceğiniz alanlardan bir tanesi bebekler için olan örgüsel ürünlerdir.

Kız ve erkek bebekler için bebek yeleği modeli ve yapılışı

Açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışları açısından öncelikle bir bebek yeleği modelinin yapılışını sizlerle paylaşalım. Gönülden Örgüler isimli Youtube kanalındaki bu video 1 saat uzunluğundadır ve örgü modelinin tüm incelikleri bu videoda anlatılmaktadır. Videoyu hazırlayan ve yayınlayan hanımefendiye bu güzel çalışmasından dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz. Fiyonksuz olarak erkek bebekler için, fiyonklu olarak ise kız bebekler için örebileceğiniz bu bebek yeleği modelinin gerçekten çok şık olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Tığ ile Tunus işi bebek battaniyesi modeli yapılışı

Açıklamalı bebek örgü modelleri ve yapılışlarını anlattığımız bu makalemizde sizlerle bir de bebek battaniyesi modeli paylaşmak istiyoruz. Tığ ile örülen ve Tunus işi bir bebek battaniyesi olan bu modelin yapılış videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Canım Anne Youtube kanalı tarafından yayınlanan 13 dakikalık videoda modelin yapılışı anlatılmaktadır.

İşte Tunus İşi Battaniye Modeli Sıralı Baklava Modeli Yapılışı

Bebek için yelek modeli arıyor ve örmek istiyorsanız baştan sona videolu anlatımlı bir örneği aşağıda bulacaksınız. Bu model çift pirinç örgülü bir erkek bebek yeleği modelidir ve yapımı çokta zor değildir. Örgüye yeni başlamış biri bile olsanız video size çok ama çok yardımcı olacak. Çünkü modelin ilk aşamasından son aşamasına kadar uygulamalı olarak gösteriliyor bu videoda. 1 saat 18 dakikalık bu uzun videoyu çekerek büyük emek harcayan Pratik Yazar Youtube sayfasına, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz ki bize böyle bir eser ortaya koymuşlar.

İşte erkek bebek yeleği modeli yapılış videosu

Minik yavrunuz için bir kaz ayağı örneği bebek yeleği örmeye ne dersiniz?

Farklı bir model arıyorsanız bu tam da size göre… Videoyu izleyin ve tarifi birebir uygulayın.. Yapmanız gereken tek şey bu!

İşte kaz ayağı bebek yeleği modeli yapılış videosu

Bu kadar tarif vermişken bir de bebek patiği tarifi vermesek olmazdı herhalde 🙂 Bebişinizin mini minnacık ayaklarını soğuktan koruyacak çok şık bir patik örneği arıyorsanız Convers bebek patiği yapabilirsiniz. Bunun videosunu da aşağıda izleyebilirsiniz. Önemli bir dipnot olarak belirtelim ki bu modelin yapılışında 4 mumaralı tığ kullanıldı. Siz ipinizin türüne göre farklı bir tığ kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

Convers bebek patiği nasıl örülür? Videolu anlatım

Bu makalemizde sizin için 5 farklı örneğin yapılış videosuna yer verdik. Sizden ricamız sitemizde yorum yapmayı ve bu içeriği sosyal medya hesabınızda paylaşmayı lütfen unutmayın…